Ministries

Фізична реабілітація пацієнтів з порушенням постави, при сколіозі, остеохондрозі хребта, плоскостопості

Дослідження вчених довели, що біль в області спини – найпоширеніший симптом, який турбує дві третини людей на планеті і які так чи інакше страждають від хвороб хребта та від хвороб, що безпосередньо пов'язані зі станом хребта.

На жаль, дорослі та діти дуже багато часу проводять біля телевізора та комп'ютера і все менше перебувають на свіжому повітрі, ведуть малорухомий спосіб життя. Гіподинамія негативно впливає на стан хребта. Людина з відчуттям втоми в хребті при найменшій можливості намагається забезпечити собі відчуття комфорту, а саме: знайти зручне положення у кріслі чи на дивані та забезпечити собі, так званий, відпочинок. Однак, такий «відпочинок» для хребта — лише оманливе розслаблення. Від природи слабкі м'язи живота та спини не в змозі втримувати хребет, коли людина таким чином «відпочиває». Таке «розслаблення» призводить, на жаль, до порушення фізіологічних згинів хребта.

Порушення постави – це не хвороба! Людина дефектом постави відноситься до групи ризику по розвитку таких захворювань, як:

  • ортопедична патологія хребта та стоп,
  • захворювань органів дихання та органів травлення,
  • розвитку астено–невротичного стану,
  • надалі існує ймовірний ризик формування комплексу неповноцінності.

Зважаючи на такі високі ризики, дуже важливо якомога раніше приймати заходи з оздоровлення хребта!

Дізнатися більше

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru