Ministries

Харчові отруєння в санаторії?

Дорогі гості санаторію «Курорт Орлівщина»! Адміністрація дякує всім небайдужим, хто залишає на нашому сайті чи на сайтах наших партнерів свої відгуки про відпочинок.

Ми завжди уважно слідкуємо за вашими коментарями та працюємо над виправленням негативних ситуацій, які іноді виникають в нашому закладі. Але останнім часом нас бентежить відверта брехня у відгуках. Це стосується захворювань на кишкову хворобу після, начебто, харчування в їдальні санаторію.

Шановні! Кожну добу харчоблок санаторію харчує понад 300 людей. Якби, дійсно, приготування їжі в закладі відбувалося б з порушенням санітарних норм, то був би спалах кишкової інфекції з великою кількістю постраждалих. Але, жодного випадку отруєння в санаторії з початку року зареєстровано не було!

В закладі постійно здійснюється нагляд за санітарно–епідемічним режимом. Перевіряються всі служби санаторію, особливо ретельно - харчоблок та медичний блок. Остання перевірка санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) проводилась з 2 по 13 липня 2018 р. Жодних докорів стосовно порушень санітарно–епідемічного режиму не було.

Звідки тоді скарги? Ми вважаємо, що поодинокі випадки, про які пишуть користувачі Інтернету, доцільно зв’язати з похибками в харчуванні самих відпочиваючих. Мова йдеться про вуличну їжу: пиріжки, фрукти, овочі та багато іншого, що продаються на стихійному ринку поруч з санаторієм. Про умови виготовлення, зберігання та доцільності прийому цих продуктів адміністрації санаторію нічого не відомо.

Ще раз наголошуємо, випадків харчових отруєнь після прийому їжі, приготованої в харчоблоці санаторію «Курорт Орлівщина» зареєстровано НЕ БУЛО! Вважаємо, що всі недолугі закидання стосовно масових отруєнь є НАКЛЕПОМ.

Окремо хотілося б зупинитися на скаргах стосовно скасування комерційного харчування.

На початку 2018 року санаторій розширив надання послуг із реабілітаційного лікування. Це автоматично призвело до збільшення кількості людей, які потребують дієтичного харчування. Їх кількість зросла більше ніж в два рази, особливо за рахунок хворих на цукровий діабет та оперованих на органах травлення. Для пацієнтів цієї категорії дієтичне харчування є дуже важливим в лікувальному процесі. Але, штатний розпис працівників харчоблоку та виробничі потужності залишились без змін. Через додаткове навантаження на харчоблок адміністрація санаторію прийняла рішення про тимчасове скасування комерційного харчування.

Ми розраховуємо на Ваше розуміння і намагаємося якомога швидше відновити комерційне харчування на території комплексу «Козацька Слобода».

Колектив санаторію бажає Вам доброго здоров’я і прекрасного відпочинку!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru