Ministries
Якщо ви дійсно маєте бажання зменшити надлишкову вагу, покращити своє здоров’я та рівень життя — фахівці санаторію «Курорт Орлівщина» допоможуть Вам повернути стрункі форми та зміцнити здоров’я.

Лікування ожиріння

Інформаційний простір переповнений рекламою методів, засобів, технологій для боротьби з ожирінням. А чи дійсно це результативно, грамотно, фахово, без ускладнень чи погіршень стану здоров’я людини? На ці питання не завжди існує однозначна відповідь...

Чому ми пропонуємо обрати саме санаторій «Курорт «Орлівщина» для боротьби з зайвою вагою? Для цього існує, принаймні, 3 вагомі причини:

  • По-перше, в санаторії «Курорт «Орлівщина» працюють кваліфіковані лікарі зі значним досвідом роботи, які розробили, впровадили та широко використовують ексклюзивні оздоровчі та лікувальні програми «Очищення організму» та «Корекція ваги».
  • По-друге, в санаторії застосовується комплексний підхід для розв'язання проблеми зайвої ваги. В якості лікування та профілактики надлишкової ваги використовуються різні процедури: дієтотерапія, лікувальна фізкультура, фізіотерапевтичні процедури, мінеральна вода як внутрішнього так і зовнішнього застосування, інші.
  • По-третє, в санаторії для отримання ефекту фахівці першочергово встановлюють тип проблеми, ступінь ожиріння, проводять всі необхідні аналізи та встановлюють причину. Тільки після цього розпочинається лікування. Кваліфіковані дієтологи допоможуть підібрати збалансовану дієту, навчать самостійно контролювати свою вагу, правильно підбирати продукти харчування в майбутньому.

Звичайно, одним з основних факторів в лікуванні надлишкової ваги та проблем з травленням є природна мінеральна вода «Новомосковська». Це вода з цілющого джерела, вживання якої допоможе налагодити роботу шлунку та кишківника.

Важливо пам’ятати, що надмірна вага — це не просто зловживання їжею, це захворювання ендокринної системи, проблеми зі шлунком, серцем та можливо ряд інших проблем за здоров’ям. Якщо ви дійсно маєте бажання зменшити надлишкову вагу, покращити своє здоров’я та рівень життя — фахівці санаторію «Курорт Орлівщина» допоможуть Вам повернути стрункі форми та зміцнити здоров’я.

Комплекс фізичних вправ, водні процедури (душі, ванни, сауна), масаж допоможуть знизити вагу, укріпити серце, судини, привести тіло та м’язи у форму.

Вже декілька десятиліть санаторій «Курорт Орлівщина» допомагає людям з різними захворюваннями побороти свою хворобу, в тому числі й надмірну вагу. Завітайте до нас, спробуйте і ви впевнитесь на собі в ефективності наших методів! Разом з нами легко бути у формі.

Медичний директор Краснова С.В.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru