Ministries

Масляна 2018 - веселе святкування (фото)

Прихід весни завжди ототожнюється із Сонцем, тому наші предки на Масляну готували обрядовий хліб у формі кола – млинець. В санаторії "Курорт Орлівщина" вже стало традицією весело святкувати кінець зими. Не стала виключенням і Масляна цього року.

В неділю, 18.02.2018, в санаторії ми організували чудове свято Масляної для наших гостей, колективу та всіх бажаючих, хто приєднався до нас в цей день.

Свято вийшло незабутнім - понад 200 учасників (наших земляків та гостей з інших областей) гостинно вітав «Санаторій «Курорт Орлівщина».


Ми підготували святкову програму так, щоб жоден учасник не мав змоги сумувати чи відчути себе зайвим на святі. Розважальні дійства включали в себе і виставку-продаж традиційних млинців та пиріжків по-домашньому, і козацький куліш, і гарячий глінтвейн, і ярмарок народних умільців, і майстер-класи з Петриківського розпису.


На наших гостей чекала цікава концертна програма і святкові ігри та конкурси. Не залишилися поза увагою і дітлахи - для них ми організували веселі дитячі розваги.

Був на святі і традиційний "Потішний стовп" з цікавими подарунками, і, звісно ж, хоровод біля вогнища та обрядове спалення символу зими – опудала Масляної.


Сподіваємось, у наших гостей, як і у нас, залишилися лише приємні та теплі спогади про свято Масляної в санаторії "Курорт Орлівщина".

Попереду ще багато свят... В санаторії "Курорт Орлівщина" ви можете не лише пройти курс реабілітації чи просто відпочити. Зробіть заявку на сайті, або зателефонуйте у відділ бронювання : 067-543-05-06, 067-636-44-40, і ми організуємо для вас корпоративне свято, ювілей, весілля, хрестини, тощо.

Чекаємо на вас!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru