Ministries

Медико-психологічна реабілітація учасників АТО

Санаторій має достатній досвід з надання психологічної реабілітації учасникам АТО. З перших днів бойових дій на Сході України, санаторій «Курорт Орлівщина» розпочав психологічну реабілітацію учасникам АТО. Раніше психологічну реабілітацію в снаторії проходили чорнобильці, учасники бойових дій в Афганістані.

Медико-психологічна реабілітація - це комплекс заходів, направлених на стабілізацію емоційного стану та відновлення фізичних ресурсів для повноцінного життя. Ми допомагаємо людям, які побували в складних життєвих ситуаціях та пережили стрес уникати дезадаптації та конфліктів з оточуючими. Напрацьовуємо навички адекватної соціальної поведінки.

Медико-психологічна реабілітація проводиться в санаторії мультидисциплінарною командою у складі:

  • психотерапевта,
  • психолога,
  • невропатолога,
  • терапевта та інших фахівців.

Реабілітація включає психологічну просвіту, індивідуальну та групову психокорекцію. Покращення стану здоров’я наших пацієнтів по закінченню реабілітації свідчить про її високу результативність.

Наша медико-психологічна реабілітація для вас – учасники АТО. Чекаємо на вас та членів ваших родин.

Ліквідаторам аварії на ЧАЕС (1 категорія), інвалідам, ветеранам та учасникам Великої Вітчизняної війни, учасники АТО надається знижка до 5% на путівку (включаючи харчування, лікування та проживання) за умови придбання путівки терміном на 12 днів і більше.

Більше інформації щодо реабілітації учасників АТО в санаторії «Курорт Орлівщина» читайте тут.

Замовити путівку

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru