Ministries

Програма «Антистрес»

Ми багато чуємо про такі хвороби, як: невроз, депресія, вегето-судинна дистонія, стресові реакції, фригідність, імпотенція, але мало хто знає, що ці хвороби є своєрідною формою пристосування людини до повсякденного життя.

Загострюються ці хвороби, в основному, в осінньо-зимовий період та при інтенсивних емоційних навантаженнях. Але пристосовуватися до життя ціною хвороб чи постійної внутрішньої напруги – зависока ціна.

Працюючи з пацієнтами санаторію, я досить часто чую такі фрази:

  • «Чому у моєму житті все складається не так, як я б хотів?»;
  • «Чому я хочу, як на краще, а виходить навпаки?»;
  • «Чому я відчуваю себе розбитим та хворим, а результат обстеження: «без особливостей» та лікарі повідомляють, що я «практично здоровий»?»;
  • «Чому я безпричинно роздратований, а кимось необережно кинута фраза боляче ранить мене?»;
  • «Чому, коли у мене є все чи майже все для того, щоб відчувати себе щасливим, я живу в напруженні, проблемах, тривозі?».

Люди, які мають такі думки, як правило, не вміють відпочивати. Відпочинок в санаторії, як і просто відпочинок, не входить в їх постійну формулу життя та здоров'я. А тим часом, саме відпочинок допомагає «перезавантажитися» та по-іншому подивитися на проблему та стан, до якого давно, можливо, вже звикли.

Вказані відчуття можуть зустрічатися у будь-якому віці, особливо при інтенсивному психоемоційному напруженні, пов’язаному з роботою та життєвими ситуаціями. Якщо ви «впізнали» в цих висловлюваннях себе чи своїх близьких, то знайте, ці проблеми можна вирішити чи розв’язати! Почніть відновлення з нашої оздоровчої програми «Антистрес».

Останні тижні травня завершують навчальний рік і на школярів чекають канікули. Це — прекрасна нагода провести час з користю для вашої родини в санаторії «Курорт Орлівщина». Забронюйте відпочинок в санаторії зараз та отримайте справжнє емоційне та фізичне відновлення організму!

Приїздіть до нас, і ви відчуєте реальне покращення вашого здоров’я.


Лікар-невропатолог, Миронець К.П.


ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru