Ministries
Вітаємо відданих своїй справі всіх фахівців санаторію, наполеглива праця яких призвела до отримання Сертифікату на систему управління якістю!

Сертифікат на систему управління якістю

Відбулася надзвичайна подія у житті закладу. Колектив «Санаторій «Курорт Орлівщина» отримав Сертифікат на систему управління якістю, який підтверджує, ефективність системи управління якістю та відповідність послуг у сфері охорони здоров’я національному стандарту України.

Запровадження системи управління якістю було стратегічним рішенням керівництва, так як ця система відповідає європейським вимогам, вимогам часу та сприяє, перш за все, підвищенню задоволеності замовника виконанням його вимог.

Сертифікат на систему управління якістю підтверджує, що діюча система управління здатна створювати продукт, а саме, надання санаторно-курортних послуг, які не тільки задовільнять вимоги замовника, але й відповідають існуючим законодавчим та регламентувальним вимогам.

В цій складній діючій динамічній системі одним із найважливіших ланцюгів є людський ресурс, його компетентність, та обізнаність. Тож, вітаємо відданих своїй справі всіх фахівців санаторію, наполеглива праця яких призвела до отримання Сертифікату на систему управління якістю.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru