Путівки в "Санаторій" Курорт Орловщина "(санаторій" Новомосковський ") можна придбати за місцем роботи в комісії по соціальному страхуванню, в профкомах, в управліннях праці та соціального захисту населення, а також замовити за готівковий розрахунок (передзвоніть до відділу бронювання за телефонами: 067-543-05-06, 067-360-34-44) або забронюйте на сайті.

Розрахунковий час в санаторії — з 8:00 до 21:00 останнього дня перебування в оздоровниці.

Що взяти з собою в санаторій?

Збираючись на відпочинок або лікування в санаторій, важливо нічого не забути! Звісно, все дуже індивідуально: список речей у жінки з дитиною буде суттєво відрізнятися від чоловіка або людини похилого віку. Та ми склали для вас чек-лист базових речей, які важливо не забути взяти в санаторій.

1. Документи:

  • паспорт (свідоцтво про народження для дитини) для ідентифікації особи;
  • документ, який посвідчує право на знижку (якщо є ви маєте таке право);
  • санаторно-курортна карта (можна отримати у вашого сімейного лікаря);
  • довідка від сімейного лікаря про епідоточення, яка засвідчує, що ви не перебували останнім часом в контакті із людьми, хворими на COVID-19 або негативний результат ПЛР-дослідження на COVID-19.

2. Гроші (картки, готівка)

Майте на увазі, що на території санаторію немає банкомату. Тому, якщо бажаєте, візьміть з собою готівку. Розрахуватися за путівку (якщо купуєте її за готівковий розрахунок), можна через термінал в касі санаторію.

3. Гаджети, книжка

Не забудьте взяти свої улюблені гаджети: смартфон, планшет, фотоапарат, зарядний пристрій або power bank. Якщо полюбляєте читати, захопіть електронну книжку або звичайну, яку вже давно планували прочитати. До речі, в санаторії працює бібліотека, де ви зможете обрати собі книжку в залежності від настрою на відпочинку.

4. Аптечка

На території санаторію працює аптека. Але якщо ви постійно приймаєте якісь ліки, то краще не забути покласти їх з собою в аптечку, щоб точно бути впевненим, що в разі потреби вони будуть під рукою.

5. Гігієнічні приналежності

Набір засобів гігієни може змінюватися від стандартного (зубна щітка, паста, мочалка, мило, гребінець, шампунь) до «розширеного пакета» (гель для душу, маска для волосся, шампунь, скраб для обличчя і тіла, вологі серветки, крем для догляду за шкірою, декоративна косметика і т.д.).

6. Одяг для бальнеопроцедур

Збираючись в санаторій «Курорт Орлівщина», обов’язково прихопіть з собою купальник (або плавки) й тапочки для ванних процедур.

Обираючи потрібний Вам профіль, звертайте, будь ласка, увагу на перелік послуг, які додатково входять у вартість путівки.
Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 067-633-67-75, 067-543-05-06, 067-360-34-44 або в файлі.Відгуки про санаторій
ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru