Ministries

Гарно працюємо, гарно й святкуємо!

19.09.2015 новомосковці гучно відсвяткували 439-у річницю з дня народження рідного міста. На повну вирувало життя на площі ім. Леніна, де влаштували ярмарки і цілі театралізовані майданчики різні організації нашого міста.

Вже другий рік поспіль колектив санаторію "Новомосковський" приймає участь у даному святковому заході. Цього року організатори оголосили проведення трьох конкурсів: український оберіг, українська вишиванка та український рушник. В усіх трьох конкурсах ми прийняли участь та одному з них зайняли перше місце і отримали відповідний диплом від організаторів.

Від санаторію "Новомосковський" було представлено:

  • рушник ручної роботи нашого бібліотекара МОСЬПАН С.І.;
  • український оберіг – майстерна робота МОСЬПАН С.І., яка до своєї роботи додала цікаву розповідь про значення всіх предметів оберегу, яке прийшло з далекого минулого нашого народу;
  • українська вишиванка, яку представила адміністратор ЛОМАНА Я.О.

Всі конкурси супроводжувалися веселими жартівливими українськими піснями у виконанні працівників санаторію.

Це свято подарувало всім відчуття єднання і причетності до історичної долі Новомосковська. У нашого міста виняткова енергетика і чарівність.

Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru