Ministries

ІІІ всеукраїнський зліт голів цехових комітетів профспілки металургів і гірників України

2-4 жовтня 2019 на базі санаторію «Курорт Орловщина» пройшов III Всеукраїнський зліт голів цехових комітетів профспілки металургів і гірняків України (ПМГУ). У форумі брали участь близько 60 успішних лідерів цехових комітетів, що представляють різні первинні ланки профспілки ПМГУ.

Зліт розпочався з блоку спілкування учасників з керівництвом профспілки металургів і гірників України.

Потім відбулася церемонія нагородження кращих голів цехових комітетів: в урочистій атмосфері їм вручили іменні свідоцтва, знаки «За активну роботу в Профспілці», почесні грамоти ЦК ПМГУ.

Низка активістів, які присвятили профспілковій справі багато років, також були нагороджені Нагрудним знаком ЦК «Ветеран Профспілки металургів і гірників України».

Наступним блоком був навчальний, на якому розглядалися дві актуальні теми: «Основи мотивації профчленства» і «Базові поняття профспілкового органайзінга».

Після цього на учасників очікував захопливий брейн-ринг на профспілкову тематику.

За три дні роботи форуму, голови профспілкових комітетів обмінялися дуками й досвідом, обговорили важливі моменти та визначили плани на наступний рік.

Всім сподобалася атмосфера санаторію, бо тут можна легко поєднати ділові зустрічі, урочисті заходи й спілкування в неформальній обстановці.

Колектив санаторію завжди радий гостям! Якщо у вас стоїть питання, де краще провести корпоративний захід, не вагайтеся, телефонуйте: 067-633-67-75, 067-543-05-06, 067-360-34-44. Ми радо допоможемо організувати та провести захід будь-якого рівня — від дня народження до міжнародної конференції!

Санаторій «Курорт Орлівщина» — більше здоров'я, більше комфорту!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru