Ministries

Карантин? Санаторій працює!

В березні всі школи й дитячі садочки закриваються на карантин. Зазвичай, в цей місяць часто відбуваються спалахи епідемій грипу або ГРВІ. Школярі сприймають вимушений відпочинок з радістю, а ось для батьків це зайвий головний біль.

Дитина думає, що карантин — це майже канікули. Але це не так. Гуртки та секції закриті, друзі хворіють, а відвідувати масові заходи й скупчення людей не рекомендується.

Також, всі ми бачимо, яка склалася ситуація в світі, у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. З кожним днем ​​інфекція захоплює нові території й кількість хворих зростає щогодини. Багато країн закрили транспортне сполучення і кордони, що б не допустити зростання захворюваності. Наша країна також ухвалила низку заходів щодо захисту населення від цієї небезпеки, а саме – Кабінет міністрів оголосив загальнонаціональний карантин через насування епідемії коронавіруса.

Чим зайняти дитину під час карантину?

Обмежувальні заходи в Україні будуть діяти з 12 березня і триватимуть три тижні. До 3 квітня будуть закриті навчальні заклади і заборонені масові заходи.

Санаторій «Курорт Орлівщина» готовий до прийому відпочиваючих під час карантину. Медичною частиною санаторію розроблений план попереджувальних дій, щодо потрапляння коронавірусної інфекції на територію оздоровниці, а також для профілактики сезонних спалахів епідемій грипу або ГРВІ:

  • Обмежено доступ сторонніх осіб до санаторію.
  • Суворо контролюється санітарний стан санаторію, в тому числі їдальні та процедурних кабінетів.
  • Підготовлено ізолятори для прийому осіб з підвищеною температурою тіла.
  • Проводиться санітарно-просвітницька робота серед медичного персоналу та обслуговуючого персоналу санаторію, а також відпочиваючих.
  • Лікарями санаторію проводиться суворий контроль за станом здоров'я відпочиваючих.
  • На території працює аптека з широким набором лікарських препаратів та дезінфекційних засобів.

Дорогі друзі, не дивіться на карантини, як на втрачений час і упущені можливості. Ми пропонуємо Вам використовувати цей момент для себе і для своїх рідних, адже можна взяти відпустку і провести час з дитиною. Зробіть собі подарунок, приїжджайте до нас!!!

Придбати путівку

Запрошуємо на відпочинок і оздоровлення всіх бажаючих, в тому числі й дітей під час карантину

Санаторій «Курорт Орловщина» — це справжній райський куточок природи, сама природа неповторна — чого тільки варта цілюще повітря, настояне на сосновому лісі, якому понад 200 років, подібних в Україні вже немає. Це наша гордість і візитка. Оздоровницю оточує знаменитий Самарський реліктовий ліс з віковими соснами, берег мальовничої річки Самари, яка спокійно і гордо несе свої води. Сам повітря має цілющі властивості, сприятливо впливаючи на органи дихання і покращуючи загальне самопочуття.

Санаторій «Курорт Орлівщина» розташований в центрі історичної колиски запорізького козацтва і знаходиться в 12-ти кілометрах від старовинного, єдиного у світі, дев'яти куполоподібного Собору Святої Трійці в місті Новомосковську, побудованого українськими козакам в 1735 році, на барвистому березі річки Самари в самому центрі знаменитого самарського реліктового соснового бору в селі Орлівщина (до речі, побудований Собор без жодного цвяха і донині є пам'ятником архітектури).

Ще в VI столітті в Самарській паланки був зведений козацький Пустинно-Миколаївський монастир, який став духовним і культурним центром краю. Тут були відкриті школи: духовенства, живопису, співи; побудований храм святої Покрови. При монастирі був також створений госпіталь для оздоровлення козаків, після бойових битв. І вже тоді в лікуванні застосовували цілющі мінеральні води цієї місцевості.

Санаторій «Курорт Орловщина» - більше здоров'я, більше комфорту!!!

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru