Ministries

Коррекция веса

Якщо ваша вага не відповідає нормі, а спроби самостійно схуднути завершилися провалом, то радимо звернути увагу на нашу 14-денну програму «Корекція ваги».

Команда спеціалістів санаторію «Курорт Орлівщина» отримує досить успішні результати проведення програми «Корекція ваги». Лише за останні півроку було проведено близько двадцяти таких програм, учасники яких були приємно здивовані та задоволені результатом.

Використовується комплекс вправ, де поєднуються дихальна гімнастика, різні типи вправ, направленні на корекцію «проблемних» зон.

Лікування спрямоване на модифікацію способу життя, зміну стилю харчування, рухової активності включає:

  • дієтотерапію (дробове повноцінне харчування, розвантажувальні дні),
  • дозовані фізичні навантаження (для збільшення енергетичних витрат) - лікувальна фізкультура, ранкова гігієнічна гімнастика, дозована ходьба, ігри, скандинавська ходьба, ближній і дальній туризм,
  • застосування мінеральної води «Новомосковська», яка зменшує всмоктування тваринних жирів та має послаблюючу та діуретичну дію,
  • зовнішньо застосовуються йодо-бромні, морські, ароматичні, скипидарні ванни, які допомагають нормалізувати водно-сольовий баланс в організмі, зняти набряклість, і як наслідок - знизити вагу,
  • для поліпшення тонусу шкіри і м'язів використовуються лікувальні душі (Шарко, циркулярний), підводний душ-масаж, гідровібраційна ванна, вологе рапне обгортання, фітопаросауна.

Оздоровча дія програми «Корекція ваги» неможлива без застосування процедур, спрямованих на поліпшення функції печінки, кишечника.

До них входять:

  • фізіотерапія (ультрафонофорез - один з найбільш ефективних методів в естетотерапіі, який дозволяє проводити мікромасаж клітинних і тканинних структур);
  • для місцевої стимуляції жирових депо ефективне застосування ампліпульстерапії на ділянку живота та стегон);
  • лазеротерапія;
  • гідроколонотерапія;
  • пелоїдолікування.

З метою поліпшення структури шкіри, корекції «проблемних» зон та покращення лімфовідтоку застосовується антицелюлітний ручний та вакуумний масаж.

Важливим фактором в процесі корекції ваги є мотивація. З цією метою в програму включена робота психолога, яка допомагає сформувати позитивний настрій на здоровий спосіб життя і правильне харчування. Проводяться індивідуальні заняття, групові аутотренінги релаксу з використанням ароматерапії.

Замовити путівку

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru