Ministries

Як позбутися депресії?

Зараз весь світ вражений виникненням пандемії коронавірусу. Багато хто знаходяться на карантині у вимушеній ізоляції, настільки незвичній для всіх нас.

Депресивний стан небезпечний тим, що з часом може викликати зміни в роботі різних систем організму, зниження імунного захисту. Але пам'ятайте, що навіть сама важка депресія піддається лікуванню!

На сьогодні, клінічні спостереження показують, що здоровий спосіб життя, дієта та немедикаментозні методи лікування більш ефективні, ніж лікарська терапія. До того ж вони не мають побічних дій.

Найкращі результати дає комплексне лікування, в яке входить кілька різних методів.

Фахівці санаторію «Курорт Орлівщина» мають досвід в ефективному подоланні депресивного стану. Якщо вас турбує депресивний стан: з'явилася тривога та сум, погіршується настрій, втрачається радість життя, то не баріться, зв'яжіться з нами, щоб отримати адекватну допомогу!

У нашому санаторії представлений повний комплекс лікувальних процедур, які відновлюють організм. Цілющі властивості лісового повітря, відпочинок і прогулянки на природі, а також унікальна мінеральна вода «Новомосковська» допоможуть вам відновити сили.

Лікування депресивного стану в санаторії здійснюється за індивідуальною програмою, в яку входить:

  • спеціальна дієта,
  • бальнеотерапія (різні водні процедури),
  • фізіотерапевтичні методи лікування,
  • фіто- та ароматерапія,
  • індивідуальна робота з психологом,
  • регулярні фізичні вправи (лікувальна фізкультура),
  • прогулянки на свіжому повітрі.

Лікування депресивного стану в санаторії «Курорт Орлівщина» не просто відновить психологічну рівновагу, а й поверне в життя яскравість фарб, гарний настрій, радість і позитив!

Завідуюча курортної поліклініки, лікар загальної практики Мерцел Д.І.

Придбати путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru