Ministries

Лікування гіпертонії в санаторії

У наш час є безліч можливостей для лікування людини. Тільки лікарських препаратів понад мільйон найменувань. Але що робити, якщо тільки таблетки не можуть впоратися зі своїм завданням?

У такій ситуації відмінним рішенням буде взяти «паузу» в повсякденному ритмі життя і приїхати на оздоровлення в санаторій «Курорт Орлівщина», де поєднання мальовничої природи, найчистішого лісового повітря, цілющої мінеральної води і фізіотерапевтичного лікування допоможуть швидко нормалізувати артеріальний тиск, поліпшити загальний стан.

Сама назва «фізіотерапія» говорить про те, що лікування проводиться за допомогою фізичних факторів, які позитивно впливають на людський організм і судинну систему в цілому.

Даних факторів дуже багато — це електрофорез лікарських речовин, д'Арсонваль-терапія, магнітотерапія, ультразвукова та лазерна терапії. Паралельно із фізіотерапевтичним лікуванням застосовується масаж, киснева та фітотерапія.

Особливу роль в санаторному лікуванні гіпертонії має бальнеотерапія - водні процедури, котрі представлені ваннами, лікувальними душами, гідромасажем.

Безсумнівна перевага цих методів в тому, що під їх впливом пробуджуються внутрішні резерви організму.

Всі процедури підбираються і призначаються кожному пацієнту за показаннями. Лікарем проводиться індивідуальна робота з кожним пацієнтом, тому що дуже важливу роль має перебіг гіпертонічної хвороби, стадія та ступінь, вік людини, супутня патологія.

Якщо у Вас є необхідність оздоровитися, поліпшити загальний стан, нормалізувати артеріальний тиск, поліпшити настрій і сон, а також збільшити працездатність — приїжджайте в санаторій «Курорт Орлівщина», ми з радістю Вам у цьому допоможемо!

Лікар-терапевт Гончар М.В.

Придбати путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru