Ministries

Вегетосудинна (нейроциркуляторна) дистонія - як лікувати?

Багато з нас стикаються з діагнозом «нейроциркуляторна дистонія» або «вегетосудинна дистонія»... Зазвичай це звучить зі словами: «У вас щось з нервами із (або судинами)». У багатьох цей діагноз звучав вже в підлітковому віці.

І начебто нічого не болить, але так заважає жити...

По факту — це порушення адаптації вегетативної (пов'язаної з органами) нервової системи на стрес.

Вегетосудинна дистонія — симптоми

Про що це говорить? Перш за все, про відсутність органічної патології та хорошого обстеження. І причин насправді для скарг немає, але пацієнт відчуває різні симптоми:

  • запаморочення,
  • головний біль,
  • низький або високий артеріальний тиск,
  • ситуаційна непритомність,
  • напади серцебиття,
  • раптова нестача повітря або задишка,
  • нудота,
  • виражена загальна слабкість і т.д.

Як лікувати вегетосудинну дистонію?

Що ж робити, коли не існує медикаментозного лікування цього захворювання? Допоможе курс санаторно-курортного лікування.

Якщо вегетосудинна дистонія вам знайома не з чуток і ви часто відчуваєте її симптоми, то запрошуємо пройти курс лікування і відновлення в санаторії «Курорт Орловщина». Наші лікарі підберуть індивідуально для вас дієву терапію.

В санаторії для боротьби з цією недугою використовується різноманітні фізпроцедури. Наприклад: дихальна гімнастика, лікувальна фізкультура, бальнеопроцедури, які відновлюють роботу нервової й серцево-судинної систем, фізіопроцедури, в залежності від типу захворювання та наявних скарг, робота з психологом.

Також цю проблему в комбінації допоможе виправити фітотерапія. Весь цей комплекс неодмінно допоможе відновити емоційне здоров'я та позбутися надовго симптомів вегетосудинної дистонії.

Природними факторами люди рятували й берегли своє здоров'я протягом багатьох століть. У наш час ми навчилися отримувати максимальну користь з цього. За 20 років роботи санаторію ми допомогли поліпшити якість життя 95% пацієнтів, які страждають на нейроциркуляторну дистонію.

Приїжджайте до нас і відчуєте результат на собі. І пам'ятайте, здоров'я бережуть з молоду. Чим раніше ви почнете піклуватися про себе, тим довше буде молодість, здоров'я і довголіття!

Санаторій «Курорт Орловщина» - більше здоров'я, більше комфорту!

Замовити путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru