Ministries

Масляна 2016 - запрошуємо на свято!

До нас весна-красна іде і за собою тепло веде. Вона пробуджує до життя весь світ, все живе. А провісницею весни в Україні є Масляна. Цього року вона триватиме з 07 по 14 березня.

Санаторій "Новомосковський" запрошує старих і нових друзів до себе на млинці. Відсвяткуйте Масляну разом з нами з гарячими пирогами, млинцями, і варенням, а головне — з гарним настроєм. У нас буде весело — привітання, забави, конкурси, подарунки.

Програма святкування Масляної:

 • 07 березня (Пн.) 14:00 - народні гуляння, присвячені зустрічі Масляної (площа перед корпусом № 1):
  - забави;
  - святковий концерт;
  - жарти, примовки, пісні;
  - БЕЗКОШТОВНІ смачні частування.
 • 12 березня (Сб.) 11:00 – народні гуляння (берег р. Самара), присвячені проводам Масляної:
  - святковий концерт за участю яскравих і талановитих артистів міста Новомосковська та району;
  - виносна торгівля та різні смаколики;
  - пісні, жарти, танці.
 • 13 березня (Нд.) 12:00 – запрошуємо всіх на свято Масляної, що відбудеться в центрі села Орлівщина. Для відпочиваючих санаторію виділяється автобус (проїзд безкоштовний).

Масляна в нашому санаторії завжди проходить весело і цікаво. Програма на Масляну в санаторії "Новомосковський" вражає різноманітністю подій і передбачає випробувати багато нових вражень. Разом весну-красну запросимо і піти їй не дамо!

Нехай Масляна буде радісною для Вас! Бажаємо Вам посмішок, радості, тепла і нехай Вас завжди оберігає Ваш ангел охоронець. Ми з нетерпінням чекаємо Вас!

Для отриманням більш детальної інформації звертайтеся за телефонами: 067-633-66-15, 067-633-67-75, 067-543-05-06, 067-636-44-44.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru