Ministries

Медична конференція "Досвід лікування учасників АТО"

14.05.2015 на базі ДП "Санаторій "Новомосковський" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" за ініціативи головного лікаря санаторію Олександра АНДРІЄНКА та головного лікаря обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова Сергія РИЖЕНКА відбулася медична конференція "Досвід лікування учасників АТО".

В роботі конференції взяли участь медичні фахівці санаторію на чолі з головним лікарем АНДРІЄНКО О.І., провідні фахівці обласної лікарні ім. Мечникова разом з її очільником – головним лікарем РИЖЕНКО С.А., головний лікар КЗ "Новомосковська центральна районна лікарня" ДОР" МИХАЙЛЮТА В.В., головний лікар КЗ "Новомосковська центральна міська лікарня" ДОР" ПИСЬМЕННИЙ Ю.В., керівники Дніпропетровського та Черкаського військових шпиталів, кращі лікарі міста Новомосковська і Новомосковського району.

Учасники конференції обмінялися досвідом, набутим при практичному наданні медичної допомоги учасникам АТО. Зокрема, головний лікар санаторію "Новомосковський" Олександр АНДРІЄНКО ознайомив присутніх з досвідом, набутим санаторієм, щодо санаторно-курортних методів медико-психологічного відновлювального лікування учасників АТО. Робота в даному напрямку ведеться ще з часів Майдану і продовжується понині. За цей період створено спеціалізоване відділення на 30 ліжок, підготовлені фахівці, розроблено методологічну документацію. В санаторії вже пройшли реабілітацію 46 учасників АТО.

На фото: учасники медичної конференції

Своїм досвідом та знаннями з учасниками конференції поділилися провідні фахівці обласної лікарні ім. І.І. Мечникова:

  • заступник головного лікаря з хірургічної допомоги СКРЕБЕЦЬ Ю.Ю. - доповідь "Лікарня ім. Мєчнікова: рік на війні";
  • завідувач нейрохірургічним відділенням, д.м.н. СІРКО А.Г. - доповідь "Досвід надання нейрохірургічної допомоги пораненим бійцям та мешканцям зони АТО",
  • лікар-травматолог ТОМІЛІН В.М. - доповідь "Досвід лікування вогнепальних пошкоджень опорно-рухового апарату",
  • завідувач хірургічним відділенням №2 КОСУЛЬНИКОВ С.О. - доповідь "Досвід лікування вогнепально-взривної травми м’яких тканин і черевної порожнини",
  • завідувач психосоматичним відділенням, д.м.н. МОРОЗ С.М. - доповідь "Надання психіатричної і психологічної допомоги, постраждалим в зоні АТО".

Під час конференції "червоною ниткою" проходило питання об’єднання зусиль, узагальнення безцінного практичного досвіду та необхідність його подальшого впровадження і використання в цільові програми на державному і регіональному рівнях.

Безперечно, такі конференції збагачують знаннями лікарів і є кроком по створенню системи з відновлення соціального статусу та якості життя учасників АТО.

Сподіваємося, що конференція, яка пройшла на базі санаторію "Новомосковський" дасть всім її учасникам новий імпульс та об’єднає колег у загальній справі. Тільки об’єднавши зусилля медичної спільноти можна вирішити проблему з реабілітації та оздоровлення поранених і учасників бойових дій на Сході України, які потребують психологічної та медичної реабілітації.

В рамках конференції, 14.05.2015, медичні працівники санаторію та провідні фахівці обласної лікарні ім. І.І. Мечникова провели консультативний огляд учасників АТО, Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

На фото: реєстрація учасників АТО, Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС для проходження консультативного огляду

Всього було оглянуто 27 пацієнтів.

На фото: реєстрація учасника Великої Вітчизняної війни для проходження консультативного огляду

Консультації надавали висококваліфіковані лікарі обласної лікарні наступних спеціальностей: кардіолог, невропатолог, окуліст, ЛОР-сурдолог, гастроентеролог.

На фото: консультативний прийом провідними фахівцями обласної лікарні ім. І.І.Мечникова

За показаннями, пацієнтам виконано ультразвукові, електрокардіологічні дослідження та інші необхідні діагностичні дослідження в клініко-діагностичній лабораторії курортної поліклініки санаторію.

На фото: консультативний огляд медичними працівниками санаторію

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru