Ministries

Нова програма "Здорові ніжки"

Варикозне розширення вен — одне з найдавніших захворювань. Методи лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок описано в книгах Авіцени, Гіппократа і Галени.

Сучасна людина піддається цій хворобі не менше. За статистикою останніх десяти років на варикозну хворобу страждають більше 30% жінок і близько 20% чоловіків.

Вже в досить молодому віці є небезпека захворіти на варикозну хворобу, особливо тим, у кого відзначена спадкова схильність до цього захворювання.

Зазвичай ми рідко звертаємо увагу на перші тривожні ознаки хвороби. Перші ознаки хвороби часто списують на погану погоду або звичайне стомлення. До них відносяться: відчуття тяжкості в ногах, стомлюваність, набряки і незначні больові відчуття.

Варикозна хвороба може розвиватися десятиліттями, але чим раніше буде діагностовано це захворювання, призначений правильний курс лікування, тим менше ймовірність появи таких ускладнень, як трофічні виразки, хронічна венозна недостатність, тромбофлебіт, тромбоз та інші.

До основних причин появи варикозного розширення вен відносяться: порушення обміну речовин, неправильне і незбалансоване харчування, ожиріння, сидячий спосіб життя, вимушене тривале перебування в положенні сидячи або стоячи, гормональні збої

Для зменшення відчуття втоми та важкості в ногах, усунення болю та набряків, профілактика захворювань судин нижніх кінцівок, варикозної хвороби вен нижніх кінцівок, фахівці санаторію розробили спеціальну програму "Здорові ніжки".

Тривалість перебування в санаторії: 12 днів
Вартість: 11 970 грн.
Прибуття в санаторій в 09:00
Від'їзд з санаторію на 12-й день в 17:00

Замовити путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru