Ministries

Нові котеджні будиночки

Шановні прихильники оздоровлення та відпочинку в санаторії «Курорт Орлівщина»! Маємо гарну новину як для вас, так і для тих, хто ще не обрав для себе місце для оздоровлення й відпочинку на літній сезон 2020.

В грудні 2019 року санаторій відзначив 20 років від початку своєї роботи. Саме 29 жовтня 1999 року до санаторію «Новомосковський» прибув перший пацієнт на оздоровлення.

Від дня заснування і до сьогодні санаторій надавав переважно лікувально-оздоровчі послуги. В чому ж новина? Новина в тім, що не зменшуючи можливості для лікувально-профілактичних заходів (які ми постійно розширюємо і вдосконалюємо і про що повідомляємо на сайті й в соціальних мережах), санаторій приступив до реалізації програми активного відпочинку!

Використовуючи природні можливості курорту, ми гармонійно, не порушуючи природний ландшафт, вмонтовуємо на території санаторію індивідуально підлаштовані дерев'яні котеджі «Люкс» зі своєю інфраструктурою:

  • альтанки,
  • парковка,
  • веранда,
  • мангал,
  • ресторан з видом на річку Самара,
  • дитячий та спортивний майданчик,
  • пляж та інше.

Для обслуговування та створення комфортного відпочинку ми підготували спеціально навчений персонал.

Запрошуємо до відпочинку в санаторій «Курорт Орлівщина»!

Бронювання буде відкрито з 15 березня 2020 року, програма відпочинку розпочнеться з 1 травня 2020 року і функціонуватиме цілорічно.

Інформацію про ціни, умови проживання, харчування, відпочинку можна буде ознайомитись в розділі "Послуги та ціни" нашого сайту.

Дякуємо за те, що Ви з нами. Слідкуйте за подальшою інформацією.

Генеральний директор санаторію «Курорт Орлівщина»,
доцент, кандидат медичних наук, заслужений лікар України,
Олександр АНДРІЄНКО

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru