Ministries

Оксамитовий сезон в санаторії "Новомосковський"

Закінчується спекотна пора відпусток. Ваші колеги із задоволеною посмішкою на обличчі вже повернулися з літнього відпочинку та наперебій діляться своїми враженнями. А ви сидите в офісі і з сумом думаєте про те, що відпустка в цьому році очікується лише у вересні-жовтні. Не варто засмучуватися. Осінь по-особливому приваблива для відпочинку. Адже недарма досвідчені туристи віддають перевагу і лікуванню, і відпочинку саме в цей час. Подумайте про переваги оксамитового сезону.

Улюблена пора для відпочинку, коли ще стоять теплі дні, але вже немає такого палючого сонця і все ще тепла річка, прогріта за минуле спекотне літо. Це час спокійного розміреного відпочинку, що надихає до прогулянок, споглядань, можливості побути наодинці з собою.

Якщо ви хочете добре провести вільний час, зарядитися позитивними враженнями, насолодитися теплими променями сонця і найчистішим повітрям, а головне, приділити увагу своєму здоров'ю, ви неодмінно повинні цієї осені завітати до санаторію "Новомосковський". Оксамитовий сезон в нашій оздоровниці - унікальна можливість зробити ваш відпочинок незабутнім!

Що таке відпочинок восени в санаторії "Новомосковський"?

Відпочинок восени в санаторії "Новомосковський" - це:

  • прекрасний, доглянутий, тінистий реліктовий сосновий ліс;
  • відмінний, чистий, закритий пляж;
  • затишні номери;
  • здорове, повноцінне харчування;
  • цілюще повітря і міцний сон;
  • хороша медична база;
  • доступні ціни.

Якщо Ви вирішили зайнятися своїм здоров'ям під час відпочинку в оксамитовий сезон, звертаємо Вашу увагу, що медична база санаторію "Новомосковський" має вищу акредитацію медичного закладу.

Медична база санаторію "Новомосковський" це:

Це і багато іншого в Вашому розпорядженні.

Кожен, хто обрав наш "Новомосковський" відчуває, що за його відпочинок і гарне самопочуття бере відповідальність весь персонал оздоровниці. Колектив докладе зусиль, щоб перебування в санаторії зробило життя наших відпочивальників дійсно повноцінним.

Приїжджайте і будьте з нами! А ми зробимо все необхідне для того, щоб ваш відпочинок став незабутнім!

І пам'ятайте, що осінь - час мріяти і любити всупереч усім законам природи!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru