Ministries

Організація корпоративних заходів та гарних свят в санаторії "Новомосковський"

Не знаєте, де відсвяткувати незабутнє весілля, день народження, бенкет або здивувати своїх партнерів? Для цього вже існує ідеальне місце. Культурно-діловий комплекс "Козацька слобода", розташований на березі річки Самара, — це ідеальне рішення для організації і проведення свят, ділових і корпоративних заходів.

Комплекс оформлений в кращих національних стильових традиціях. Про історію великої держави нагадує практично все: елементи декору, неперевершена українська кухня, гостинне ставлення персоналу. Завдяки особливій атмосфері закладу, в нього хочеться повертатися знову і знову.

Краса природи, неповторна аура реліктового лісу, мальовничий берег річки Самари створять відчуття піднесеності від того, що відбувається навколо!

Перетворіть звичайний корпоратив на незабутній бенкет, який надовго запам'ятають ваші колеги та гості! Будь-які Ваші вимоги будуть враховані, а чітка організація дозволить Вам відпочити і просто насолодитися урочистостями.

Наш заклад має в своєму розпорядженні прекрасну матеріально-технічну базу, спираючись на яку, ми можемо з блиском реалізувати будь-який проект - корпоративну вечірку або урочистості.

У нас є все для якісних і комфортних урочистостей — професійні кухарі, висококласний обслуговуючий персонал і хороша кухня. Ми з радістю готові продемонструвати Вам гостинність, якою так славиться мальовнича Дніпропетровщина. Найкращим і єдиним підтвердженням нашого професіоналізму є успіхи наших клієнтів, їх відгуки і рекомендації.

Для Вас ми розробимо індивідуальну програму заходу, організуємо свято і приємним бонусом надамо знижку на ВСІ послуги комплексу. А особливою родзинкою свята стане незабутній подарунок від шеф-кухаря нашого закладу.

Запрошуємо і радо чекаємо! Ваша подія стане однією з тих, які розцвічують наше життя в яскраві кольори. Все що зроблено нами — незабутньо для Вас!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru