Ministries

Освячення нового іконостасу

12 грудня 2019 року санаторій «Курорт Орлівщина» відсвяткував своє 20-річчя. До святкових урочистостей керуючий Дніпровською єпархією Високопреосвященніший Владика Симеон (Зінкевич) освятив новий іконостас у храмі на честь прп. Агапіта, лікаря Печерського, що знаходиться в будівлі бювету.

Іконостас виконано за усіма канонами православної церкви з дорогоцінних порід дерева кваліфікованими майстрами Закарпаття.

На святі Архіпастиря Симеона супроводжували: канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, благочинний Новомосковського району протоієрей Миколай Капралик, ректор ДДС протоієрей Сергій Нарольський та запрошене духовенство. Разом вони провели освячення та службу в нашому храмі.

Владика Симеон відзначив головного лікаря Андрієнка Олександра Івановича та голову Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Віталія Петровича Дубіля орденом свт. Миколая Чудотворця, за їх потенціал, роботу перед людьми та Православною Церквою України а також працівників медичного закладу Благословенними грамотами.

Дякуємо Владиці за побажання та Боже благословення.

Більше фото дивіться на нашій Facebok-сторінці: ФОТО

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru