Ministries

XVIII розширений пленум ЦК профспілки працівників космічного та загального машинобудування України в санаторії "Новомосковський"

03-05.06.2015 на базі санаторію "Новомосковський" відбувся розширений Пленум ЦК профспілки працівників космічного та загального машинобудування України за участю голів профспілкових комітетів підприємств ракетно-космічної галузі міст Києва, Чернігова, Черкас та міст Дніпропетровщини.

В санаторії "Новомосковський" учасникам Пленуму вдалось поєднати ефективну роботу та захоплюючий відпочинок, про який подбали працівники санаторію.

На фото: зустріч учасників XVIII розширеного Пленуму ЦК профспілки працівників ракетно-космічного та загального машинобудування України

04.06.2015 учасники Пленуму відвідали Самарський Свято-Миколаївський пустинний чоловічий монастир. Монастир був заснований ще в 1576 році та був дарований запорізьким козакам польським королем Стефаном Баторієм. Гостям показали історію культури і відродження козацтва на Дніпропетровщині та релігійні пам’ятки монастиря. Відбулася трапеза, яка була освячена отцем Досіфеєм.

На фото: учасники розширеного Пленуму в музеї санаторію "Новомосковський"

А ввечері того ж дня творчий колектив Дніпропетровського міського будинку культури "Енергетик" дав концерт для учасників Пленуму. В програмі концерту були сучасні танці та вокальні номери української та сучасної музики.

Сподіваємось, перебування в санаторії не лишило байдужими наших гостей, а гарний відпочинок на природі сприятиме більш продуктивній подальшій роботі.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru