Ministries

Схуднути за 2 тижні - програма корекції ваги в санаторії

Зовсім скоро прийде довгоочікуване літо, сезон відпочинку та відпусток, численних фото-відео зйомок, неповторних селфі. Всі ми мріємо виглядати неперевершено та почуватися впевнено, щоб впродовж року мати приємні спогади та милуватися фото.

Саме для цього фахівці санаторію «Курорт Орлівщина» розробили 14-денну програму «Корекція ваги». Програма успішно працює впродовж декількох років. Всі учасники програми отримують досить успішні результати, за останній рік було проведено понад тридцять таких програм.

В програмі використовується лікувальна фізкультура, де поєднуються дихальна гімнастика, різні типи вправ, направленні на корекцію «проблемних» зон.

Застосовуються лікувальні заходи спрямовані на модифікацію способу життя, зміну стилю харчування, рухової активності:

  • дієтотерапія (дробове повноцінне харчування, розвантажувальні дні),
  • дозовані фізичні навантаження (для збільшення енергетичних витрат)- лікувальна фізкультура, ранкова гігієнічна гімнастика, дозована ходьба, ігри, скандинавська ходьба, ближній і дальній туризм,
  • застосування мінеральної води «Новомосковська», яка зменшує всмоктування тваринних жирів та має послаблюючу та діуретичну дію,
  • бальнеопроцедури: йодо-бромні, морські, ароматичні, скипидарні ванни, які допомагають нормалізувати водно-сольовий баланс в організмі, зняти набряклість, і як наслідок — знизити вагу,
  • для поліпшення тонусу шкіри й м'язів використовуються лікувальні душі (Шарко, циркулярний), підводний душ-масаж, гідровібраційна ванна, вологе рапне обгортання, фітопаросауна.

Оздоровча дія програми «Корекція ваги» неможлива без застосування процедур, спрямованих на поліпшення функції печінки, кишечника.

До них входять:

  1. Фізіотерапія (ультрафонофорез — один з найбільш ефективних методів в естетотерапіі, який дозволяє проводити мікромасаж клітинних і тканинних структур); для місцевої стимуляції жирових депо ефективне застосування ампліпульстерапії на ділянку живота та стегон.
  2. Лазеротерапія.
  3. Гідроколонотерапія.
  4. Пелоїдолікування.

З метою поліпшення структури шкіри, корекції «проблемних» зон та покращення лімфовідтоку застосовується антицелюлітний ручний та вакуумний масаж.

Важливим фактором в процесі корекції ваги є мотивація. Щоб сформувати позитивний настрій на здоровий спосіб життя і правильне харчування, в програму включена робота психолога. Проводяться індивідуальні заняття, групові аутотренінги релаксу з використанням ароматерапії.

Відправляйте заявку вже зараз! Якщо карантинні обмеження будуть подовжені, ми разом зможемо відкоригувати дату вашого приїзду. Головне — ваше місце буде вже зарезервовано за вами!

Санаторій «Курорт Орлівщина» - більше здоров’я, більше комфорту!

Завідуюча курортної поліклініки, лікар загальної практики Мерцел Д.І.

Придбати путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru