Ministries

Запрошуємо на оздоровлення в осінньо-зимовий період

В нас безпечно! Cанаторій працює в повному обсязі з дотриманням правил безпеки в період карантину.

У мальовничому, затишному куточку лісостепової зони України розташований «Санаторій «Курорт Орлівщина».

Клімат цієї зони сприятливий для людей із захворюваннями органів дихання, нервової системи, обмінними порушеннями, серцево-судинними хворобами та захворюваннями органів травлення.

Осінньо-зимовий період найкращий для оздоровлення людей. Цілющу силу має повітря, насичене хвойними фітонцидами.

У прохолодний період року парціальна щільність кисню вища ніж у теплий, що робить аероспіраторний вплив більш ефективним. Крім того, дихання у цей період супроводжується холодовим подразненням слизових верхніх дихальних шляхів, що сприяє їх загартовуванню.

Восени сонячні промені менш активні, тому повітряно-сонячні ванни можна приймати протягом всього світового дня. У цей час ультрафіолетове опромінення має позитивний вплив на серцево-судинну систему.

Після сонячного опромінення поступово зменшується систолічний та діастолічний артеріальний тиск та може залишатися на цьому рівні протягом кількох днів та навіть тижнів, зменшується рівень холестерину в плазмі крові, покращується настрій та загальне самопочуття.

Запрошуємо Вас оздоровитися і насолодитися осінніми чарівними краєвидами берегів красуні-річки Самари в оточенні хвойного реліктового лісу!

Замовити путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru