Ministries

По-справжньому пригодницька осінь в санаторії "Новомосковський"

Чудовою нагодою насолодитися теплими променями сонця, підготуватися до зими, оздоровитися та просто весело провести своє дозвілля скористалися школярі НВК-ліцею № 100 м. Дніпропетровська, завітавши в жовтні до санаторію "Новомосковський" на осінні канікули.

На школярів чекали цікаві розважальні програми, конкурси, естафети. Досвіду влаштовувати яскраві свята нам не позичати, тому для дітей ми організували неординарний та цікавий квест. Малеча вирушила за скарбом, який козак Орлик залишив для своїх нащадків. Долаючи одну перешкоду за іншою, вони впевнено наближалися до мети. І нарешті ось вона – омріяна та довгоочікувана скриня із скарбом – українським глечиком. Гра-квест надзвичайно сподобалась дітям, вони отримали безліч нових вражень та позитивних емоцій, відкрили у собі нові можливості: мужність, витривалість, а головне – вміння самостійно долати труднощі.

Не залишила байдужою дітей і поїздка до 25 окремої Дніпропетровської аеромобільної бригади.

Військові познайомили їх з історією створення бригади, показали техніку, організували екскурсію на полігон. В знак вдячності школярі подарували плакат миру, який напередодні підготували спільними зусиллями.

Для дітей в санаторії було організовано осінній бал, який відкрив традиційний вальс за їхньою ж участю, вечір зустрічі з казкою.

Час швидко сплинув, пора прощатися… Але ми не сумуємо, бо попереду на всіх нас чекають казкові зимові свята і відпочинок!

Бажаємо радості і тепла в довгі зимові вечори, а час, проведений у санаторії "Новомосковський", принесе повне задоволення від яскравого зимового відпочинку. Чекаємо на вас!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru