Ministries

Очищення організму. Навіщо і кому потрібно?

Основною причиною поганого самопочуття (поряд з недосипанням, стресами й втомою) можна вважати накопичення шкідливих речовин в організмі. Саме вони чинять негативний вплив на всі функції організму. В народі кажуть: "це все від зашлакованості організму". «Шлаки засмічують» кровоносні судини, накопичуються в тканинах і провокують розвиток хвороб. Цей процес посилюється надмірним вживанням алкоголю, солодощів, м'яса, неправильного харчування (фаст-фуду, напівфабрикатів) і безконтрольним прийомом ліків.

Як правильно позбутися від «шлаків»?

Зверніть увагу, що очищення від «шлаків», що негативно впливають на здоров'я, вам можуть пообіцяти провести найрізноманітнішими методами — від суворих дієт і до промивань.

Але такого поняття як «шлаки» в медицині не існує. Ті продукти обміну речовин, які утворюються в процесі життєдіяльності, є для організму звичними й видаляються природним шляхом. А ось чужорідні шкідливі речовини можуть накопичуватися в клітинах печінки, кишечника, жирової тканини і не існує, на жаль, такої «мітли», яка сама здатна все це «вимести». Але можна допомогти організму знешкодити й вивести шкідливі речовини.

Саме так, використовуючи знання про фізіологію організму і цілющі сили природи, фахівці санаторію «Курорт Орловщина» розробили лікувально-оздоровчу програму для очищення організму.

Програма розрахована на 5 днів і основними її елементами є розвантажувальна дієтотерапія й низка процедур, спрямованих на поліпшення дезінтоксикаційної функції організму. Обов'язковий елемент — це цикл занять з психологом, бо без нормалізації вищої мозкової діяльності неможливо навести порядок в настільки складному організмі.

В перший день програми пацієнт проходить обстеження для оцінки рівня здоров'я і визначення біологічного віку. Далі лікар призначає низку процедур та щоденно стежить за змінами показників пацієнта.

У програмі очистки організму ефективно використовуються природні засоби: бальнеотерапія (мінеральні йодо-бромні ванни, лікувальні стимулюючі душі), відвари жовчогінних і послаблюючих трав. Також призначається масаж, лікувальна фізкультура та при необхідності — фізіопроцедури, які активізують обмін речовин.

Після закінчення програми проводиться повторна оцінка біологічного віку і даються рекомендації щодо закріплення та підтримки отриманих результатів. За нашими спостереженнями, в результаті лікування у пацієнтів, що пройшли програму очищення організму в санаторії, зменшується біологічний вік на 5-10 років та знижується вага!

Якщо ви відчуваєте важкість та втому і розумієте, що причиною поганого самопочуття є накопичення зайвих речовин в організмі, ми чекаємо на Вас в санаторії «Курорт Орловщина»! Всього в 40 км. від міста Дніпро на Вас чекає мальовничий куточок нашого регіону, де між віковими соснами несе свої води річка Самара. Отримайте допомогу від наших досвідчених фахівців і самої природи з цілющими водою та повітрям, які дарують здоров'я й умиротворення!

Санаторій «Курорт Орловщина» - більше здоров'я, більше комфорту.

Завідуюча курортної поліклініки, лікар загальної практики Мерцел Д.І.

Придбати путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru