Ministries

Реабілітація після інсульту в санаторії

Інсульт - гостре порушення мозкового кровообігу, яке може привести до загибелі мозкової тканини. У нашій країні щорічно реєструють близько 100 тисяч випадків виникнення інсульту. Відсоток летальності досить високий.

За останні роки інсульти все частіше зустрічаються у людей не лише похилого, а й молодого віку. Цьому сприяє малорухливий спосіб життя, часті стреси, хронічна втома, шкідливі звички - куріння і прийом алкоголю, тривала робота за комп'ютером та ін.

Саме захворювання характеризується важким загальним станом - може виникати порушення свідомості, дихальної та серцево-судинної діяльності, порушення мови, чутливості, рухів та координації.

Лікування інсульту завжди комплексне - інтенсивна терапія, хірургічні, медикаментозні та не медикаментозні методи лікування.

Реабілітація хворих, які перенесли інсульт проходить в три етапи:

  1. Перший - ранній відновний період - до 3 місяців.
  2. Другий - пізній відновний - до 1 року.
  3. Третій - етап залишкових порушень рухових функцій - більше року.

Перший етап хворі проводять в стаціонарі, другий і третій – після лікарняний період реабілітації - в реабілітаційних відділеннях поліклініки, спеціалізованих реабілітаційних центрах, в санаторії.

Санаторій «Курорт Орлівщина» протягом багатьох років займається реабілітацією хворих, які перенесли інсульт. Про те, як проходить реабілітація хворих після інсульту та що входить в курс відновлення, читайте тут: "Реабілітація після інсульту в санаторії"

Завідуюча курортної поліклініки, лікар загальної практики Мерцел Д.І.

Придбати путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru