Ministries

Санаторій для відновлення після пневмонії

Пневмонія — це запальний процес в легенях, який виникає в результаті впливу мікробів, вірусів, грибків та інш.

Найчастіше виникнення пневмонії пов'язано з ослабленням захисних сил організму. Це може бути пов'язано з переохолодженням, вірусним захворюванням, прийомом лікарських препаратів, які знижують імунітет.

Найчастіше пневмонія потребує лікування в умовах стаціонару, чіткого дотримання режиму та рекомендацій лікаря. Навіть, якщо вам здається, що шпиталізація зайва і ви не так вже й погано себе почуваєте, не варто нехтувати рекомендаціями лікаря.

Проблема в тому, що пневмонія (як і грип) небезпечна ускладненнями. Якщо пролікувати пневмонію не до кінця і залишити осередок запалення, то запалення легенів може ускладнитися та прийти в такі небезпечні хвороби:

  • плеврит,
  • нагноєння легенів,
  • гостра дихальна недостатність,
  • інфекційно-токсичний шок та ін.

Лікувати ускладнення від пневмонії набагато важче (і дорожче)!

Чи дають путівку в санаторій після пневмонії?

Так, для реабілітації після пневмонії санаторій — це саме те, що вам потрібно! Запитайте у свого сімейного лікаря, як отримати путівку в санаторій після пневмонії.

Кращий спосіб повністю відновити здоров'я після перенесеного запалення легень — відпочити в санаторії «Курорт Орлівщина». Чисте лісове повітря і красива природа в сукупності з фізіотерапією — ключ до успішного одужання.

Путівки в Санаторій «Курорт Орловщина» можна придбати за місцем роботи в комісії по соціальному страхуванню, в профкомах, в управліннях праці та соціального захисту населення.

За готівковий розрахунок замовити путівку можна у відділі бронювання за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або забронюйте путівку на сайті.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru