Ministries

Розтрачуючи себе – служи іншим

Санаторно-курортне лікування і медична реабілітація є одними із важливих факторів соціального захисту, збереження професійного довголіття і здоров’я військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил, учасників АТО, членів їх сімей.

На фото: головний лікар Олександр АНДРІЄНКО зустрічає учасників АТО, які пройшли курс лікування в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова та направлені на реабілітацію до санаторію "Новомосковський"

14.05.2015 на базі ДП "Санаторій "Новомосковський" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" за спільної ініціативи головного лікаря санаторію Олександра АНДРІЄНКО та головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова Сергія РИЖЕНКА відбулася медична конференція "Досвід лікування учасників АТО", яка не пройшла безрезультатно. Вже 26.05.2015, після курсу лікування в лікарні ім. Мечникова, машинами швидкої допомоги до санаторію "Новомосковський" були доставлені на реабілітацію, на благодійній основі, двоє учасників АТО.

На фото: бійці АТО з головним лікарем Олександром АНДРІЄНКО, завідуючою загальнотерапевтичним відділенням Валентиною КАЛЮЖНОЮ (3-я ліворуч) та головною медичною сестрою Любов БІЛЬЧИЧ (4-а ліворуч)

Наразі стан військових задовільний, вони отримують лікування в повному обсязі, триває курс реабілітації. Велика увага приділяється подоланню ними негативних наслідків стресу, оволодінню навичками здорового способу життя.

На фото: Оформлення бійців на поселення

Впевнені, що природні джерела цілющих мінеральних вод, насичене озоном повітря реліктового лісу, кваліфікований та уважний персонал – все це допоможе максимально відновити рівень здоров'я та соціальну адаптацію бійців.

Колектив нашого закладу і надалі буде співпрацювати з провідними клініками області: обласною клінічною лікарнею ім. І.І. Мечникова, Дніпропетровським військовим шпиталем, Черкаським військовим шпиталем та на безоплатній основі продовжувати роботу з оздоровлення та медико-психологічної реабілітації учасників АТО і слідувати девізу: "Розтрачуючи себе – служи іншим!".

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru