Ministries

Вибачте, санаторій зачинено на період карантину

Шановні друзі та прихильники санаторію «Курорт Орлівщина»!

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на території України, спираючись на розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 №93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV» та статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» санаторій «Курорт Орлівщина» тимчасово зупиняє свою лікувально-оздоровчу діяльність на період карантину.

Але ми працюємо для вас в мережі інтернет! Запрошуємо приєднатися до нас в соцмережах Facebook, Twitter та в Instagram.

На сторінках нашого сайту ви поринете у цікаву історію санаторію «Курорт Орлівщина», що починається ще за часів козацтва. Також вашій увазі широко представлена інформація щодо лікування та оздоровлення в санаторії, корисні та цікаві статті, спеціальні програми та пропозиції, інформація щодо категорій номерів та багато іншого.

Будемо раді отримати від вас, наші дорогі друзі, побажання та пропозиції щодо тематики статей та публікацій (просто заповніть форму нижче та відправте нам ваші пропозиції)!

Про відновлення роботи санаторію після карантину буде додатково повідомлено в соцмережах та на офіційному сайті, слідкуйте за нашими новинами! Крім того, ви можете відправити нам попередню заявку на бронювання, ми обов'язково зв'яжемось з вами.

Бережіть себе та своїх рідних!

З повагою керівництво санаторію «Курорт Орлівщина»

Відправити заявку на бронювання

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru