Ministries

Щитовидна залоза - лікування в санаторії

Сьогодні багато хто з наших знайомих і оточуючих часто скаржаться на слабкість, сонливість, апатію та пригнічений настрій, списуючи все на «магнітні бурі», «втому від життя» і багато іншого. Але причина криється в іншому.

Аварія на Чорнобильській АЕС і нестача йоду, стали причиною зростання кількості людей, які страждають захворюваннями щитоподібної залози, як в Україні, так і у світі в цілому.

Це захворювання називається гіпотиреоз — порушення функції щитоподібної залози.

Поширеність гіпотиреозу у світі становить близько 5%. Основна і найчастіша причина гіпотиреозу — це нездатність щитоподібної залози виробляти гормони в достатній кількості.

Скарги при гіпотиреозі розвиваються поступово, тому захворювання може тягнутися роками без точного визначення діагнозу. Деякі прояви гіпотиреозу залежать від віку. У дітей це затримка росту, у жінок репродуктивного віку — порушення менструального циклу, у літніх людей - деменція.

Діагностика даного захворювання полягає в своєчасних профілактичних оглядах, при наявності симптомів — звернення до свого лікаря, який призначить Вам аналізи, що визначають рівень гормонів щитоподібної залози, ультразвукове дослідження (при необхідності).

Лікування щитовидної залози в санаторії

Санаторно-курортне лікування людей зі зниженою функцією щитоподібної залози в санаторії «Курорт Орловщина» включає в себе комплекс заходів:

  • лікувальне дієтичне харчування,
  • водні процедури,
  • апаратна фізіотерапія,
  • психотерапія,
  • фітотерапія та киснева терапія,
  • руховий режим.

Все це сприяє стимуляції роботи щитоподібної залози і всього організму в цілому. Після курсу лікування в нашому санаторії Ви відчуєте значний приплив сил, підвищення настрою, поліпшення працездатності і покращення загального стану Вашого здоров'я.

Завідуюча курортної поліклініки, лікар загальної практики Мерцел Д.І.

Придбати путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru