Ministries

Школа цукрового діабету

У школі цукрового діабету наша команда навчить вас контролювати рівень цукру, вести активний спосіб життя і розв'язувати проблеми психологічного характеру, складати власне меню за кількістю калорій і хлібних одиниць, коригувати дози цукрознижувальних препаратів та інсуліну.

Лікування захворювань ендокринологічного профілю є одним з основних напрямків лікування в санаторії «Курорт Орловщина». На жаль, за останні роки значно збільшилася кількість пацієнтів з цукровим діабетом. Беручи це до уваги, наш санаторій пропонує всім бажаючим відвідати школу діабету, де кваліфікований інструктор в тандемі з лікарем ендокринологом допоможуть вам поліпшити якість життя. Ми розповімо, як успішно долати труднощі при діабеті, навчимо навичкам жити абсолютно повноцінним життям.

Чим більше ви будете знати про діабет і вміти його контролювати, тим частіше зможете приймати обґрунтовані рішення щодо свого здоров'я. Корисно навчитися піклуватися про себе, зробити все, щоб цукровий діабет сприймався не як хвороба, а як певний спосіб життя.

Безумовно, діабет - складне захворювання і має індивідуальні особливості. Саме тому ми запрошуємо вас вивчати свою хворобу, думати, аналізувати і знаходити успішні шляхи боротьби з нею.

У школі цукрового діабету наша команда навчить вас контролювати рівень цукру, вести активний спосіб життя і вирішувати проблеми психологічного характеру, складати власне меню за кількістю калорій і хлібних одиниць, коригувати дози цукрознижувальних препаратів та інсуліну.

Успіх лікування залежить від високого рівня організованості самого хворого, його бажання жити зі своїм діагнозом правильно. Ми вам в цьому допоможемо.

                                                                             

Методист Л.М. Бриляков
Лікар-ендокринолог А.Ю. Різниченко

Замовити путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru