Ministries

Синдром хронической усталости

Синдром хронічної втоми - одне з найпоширеніших захворювань нашого часу, розвиток якого пов'язано, перш за все, з особливостями сучасного життя, надмірного психоемоційного навантаження.

Як розпізнати синдром хронічної втоми?

Кожній людині знайоме відчуття втоми, яке зазвичай сприймається як цілком нормальна реакція організму. Але якщо втома не проходить тижнями, а навпаки, з кожним днем посилюється, триває 6 місяців і довше, не залишає вас після відпочинку, то, можливо це початок захворювання «синдром хронічної втоми», симптоми якого:

  • стало неможливим виконувати складну роботу;
  • попри сонливість протягом дня, неможливо заснути ввечері — сон не приносить задоволення і не додає сил;
  • виникає апатія, депресія, безпричинні напади гніву.

Якщо помічаєте у себе такі симптоми, то потрібно серйозно подумати про профілактику і лікування синдрому хронічної втоми.

Найчастіше до захворювання схильні активні, енергійні, діловиті й відповідальні люди. Як правило, це люди у віці від 20 до 59 років.

Синдром хронічної істотно втоми ускладнює життя і може тривати місяці і навіть роки. Часто можуть виникати рецидиви.

Профілактика і лікування синдрому хронічної втоми

Допомогти позбутися від цієї недуги можуть в санаторії «Курорт Орлівщина». Тривалість оздоровчої програми 14 днів. Оздоровлення проводиться згідно з розробленою та затвердженою технологічною картою.

Пройшовши курс оздоровлення при синдромі хронічної втоми, ваше самопочуття значно покращиться, ми допоможемо виявити фактори, які сприяють формуванню синдрому хронічної втоми, навчимо аутогенним тренуванням, щоб запобігти рецидивам.

Приїжджайте до нас на оздоровлення і відчуйте результат!

Лікар-невропатолог Миронець О.І.

Придбати путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru