Ministries

Похудеть и стать совершеннее в санатории "Курорт Орловщина"

Зайва вага — проблема, відома багатьом. Малорухливий спосіб життя, стрес, неправильне харчування та інші негативні фактори призводять до ожиріння і серйозних порушень в роботі організму. Разом із зайвою вагою збільшується і ризик таких небезпечних захворювань, як цукровий діабет, гіпертонічна хвороба та ішемічна хвороба серця. Багато людей задаються питанням: як скинути зайву вагу?

На щастя, сучасна індустрія краси пропонує сотні методик оздоровлення і зниження маси тіла: від дієт до апаратних процедур. Головне — серед цього розмаїття знайти свій ефективний спосіб боротьби із зайвими кілограмами та не нашкодити здоров'ю.

Санаторій "Курорт Орловщина" пропонує комплексну програму очищення організму і програму корекції ваги. Програма спрямована на створення ефективного психологічного настрою, включає навчання навичкам здорового харчування і підвищення фізичної активності.

До краси через здоров'я — така суть діяльності відділення естетичної терапії санаторію. У відділенні є і необхідний кадровий потенціал, і устаткування для спеціальних процедур, спрямованих на омолодження, оздоровлення та корекцію ваги пацієнтів.

Робота ведеться суто індивідуально і починається з вимірювання індексу маси й обсягу тіла і, відповідно, ступеня набраного зайвої ваги. Ці дані в сукупності з іншими дослідженнями дозволяють визначити оптимальний комплекс для схуднення, зокрема, вид фізичного навантаження.

Величезну роль в процесі корекції ваги грає прийом мінеральної води "Новомосковська". Ефективність її використання полягає в унікальному складі, багатому макро- і мікроелементами, іонами, а також в наявності корисних амілотічніх, жиророзщеплювальних, вуглеводних окислювальних уробактерій. Комбінація іонів сульфатів, кальцію, магнію, калію покращує ліпідний, холестериновий і вуглеводний обміни, покращує репаративні процеси в печінці, активізує жировий обмін.

На зниження ваги спрямовані й інші види бальнеотерапії. Дуже ефективні лікувальні душі — гідролазерний, Шарко, струменевий, підводний та інші. Прекрасно зарекомендували себе лікувальні ванни, основу яких складають природні йодо-бромні розсоли.

Для лікування целюліту активно використовують гідромасаж і лазерний душ, які покращують кровопостачання в тканинах. Крім бальнеопроцедур, в комплекс оздоровчих заходів, спрямованих на зниження ваги, входить лазеротерапія, фітотерапія, рефлексотерапія, різні види масажу: класичний, антицелюлітний, нейроседативний, грязьові процедури, озокеритолікування, озонотерапія і багато іншого.

Ми поступально і поступово доведемо до мети, не піддаючи ваш організм стресу, а, навпаки, активізуючи його діяльність, що посприяє оздоровленню і зниження ваги. У санаторії "Курорт Орловщина" ви не тільки позбавитеся від зайвої ваги, але і навчитеся жити повноцінним, щасливим життям. Адже ми розуміємо, що краса — це не тільки те, як ви виглядаєте. Це ще й те, як ви себе почуваєте в своєму новому здоровому тілі.

Приїжджайте, щоб стати краще - і фізично, і духовно. Здоровим бути модно!

Замовити путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
☎️ (067) 543-05-06, (067) 360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru