Ministries

Святкування Дня Конституції та Дня молоді

Напередодні святкування Дня молоді та 19-ої річниці Конституції України 25.06.2015 в санаторії "Новомосковський" для відпочивальників відбувся святковий концерт. Всіх присутніх привітав народний фольклорний гурт "Заспів" Новомосковського міського відділу культури та туризму (художній керівник О. КОНОВАЛОВА).

На фото: народний фольклорний гурт "Заспів", худ. керівник О. КОНОВАЛОВА

Вітання не обмежилися одним днем. В неділю, 28.06.2015 на наших відпочивальників та гостей чекав святковий концерт "З Україною в серці", в якому взяли участь запрошені колективи міст Дніпропетровська та Новомосковська.

Серця глядачів підкорив виступ провідної актриси Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка Вероніки ГОЛОВАНЬОВОЇ, яка подарувала яскраве свято чарівної української пісні.

На фото: провідна актриса Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка Вероніка ГОЛОВАНЬОВА

Здобутками своєї творчої діяльності поділився з глядачами танцювальний гурт "Зірочка", звучали пісні у виконанні Ольги БАЖЕНОВОЇ та Тетяни ЧОБОТАР.

На фото: танцювальний гурт "Зірочка"

Концерт пройшов у теплій, дружній обстановці, ніби на одному подиху. Приємно відзначити, що всі глядачі залишилися в гарному настрої з яскравими, світлими, незабутніми враженнями.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru