Ministries

У вирії святкування дня медичного працівника

17.06.2015 в санаторії "Новомосковський" відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Головний лікар санаторію Олександр АНДРІЄНКО привітав присутніх зі святом і подякував всім співробітникам закладу за чуйну, уважну, професійну працю, що здобула повагу людей. Підхопила естафету вітань заступник головного лікаря з загальних питань Тетяна КОЛЄСНІКОВА. Вона ознайомила присутніх з наказом про преміювання працівників санаторію до Дня медичного працівника.

На фото: головний лікар Олександр АНДРІЄНКО та заступник головного лікаря Тетяна КОЛЄСНІКОВА з вітальними промовами

Далі на співробітників санаторію очкував справжній сюрприз - працівники Центру дозвілля організували для колег святковий концерт за участі колективів трьох музичних проектів: "Х-фактор", "Україна має талант" та "Голос країни".

На фото: гості святкового концерту

В день професійного свята особливо приємно чути слова подяки, відчувати, що твоя праця сприяє покращенню здоров'я, відновлення сил, дарує позитив. На урочистостях зі сцени свої слова привітання та вдячності висловили:

 • учасники АТО – Сергій РЕЗНІЧЕНО та Валерій КУЛЬ, які проходять медико-психологічну реабілітацію на базі оздоровниці;
 • голова Федерації профспілок України Григорій ОСОВИЙ та Голова Правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола СУБОТА;
 • начальник управління з питань надання соціальних послуг Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Тарас АНТОНЕНКО;
 • директор Альона НЕТЕСА та колектив дитячого садку "Веселка" Орлівщанської сільської ради;
 • головний лікар Вадим МИХАЙЛЮТА та колектив КЗ "Новомосковська ЦРЛ ДОР";
 • генеральний директор ПрАТ "Миргородкурорт" Олександр ГАВЛОВСЬКИЙ.
 • На фото: учасники АТО – Сергій РЕЗНІЧЕНО та Валерій КУЛЬ, які привітали працівників санаторію зі святом

  Естафета святкування з нагоди відзначення Дня медичного працівника перейшла до Новомосковської райдержадміністрації, де 19.06.2015 відбулися урочистості. Тут зі словами привітання до медичних працівників району звернувся голова Новомосковської райдержадміністрації Павло СЕЛІХОВ. Крім вітальній промови Павло Іванович зробив безліч компліментів людям, що охороняють здоров'я, подякував їм за кропітку і відповідальну роботу.

  Слова визнання та вдячності були підкріплені документально - керівники району та області вручили грамоти та подяки кращим працівникам медичної сфери Новомосковська. Отримали нагороди і працівники санаторію:

  • головний лікар Олександр АНДРІЄНКО,
  • завідувач терапевтичним відділенням Валентина КАЛЮЖНА,
  • сестра медична фізіотерапевтичного кабінету Тетяна ЛИСОГОРЯ,
  • сестра медична лазерного душу Тетяна ХОХЛОВА
  • На фото: "Ми - кращі": головний лікар Олександр АНДРІЄНКО, завідувач терапевтичним відділенням Валентина КАЛЮЖНА, сестра медична фізіотерапевтичного кабінету Тетяна ЛИСОГОРЯ та сестра медична лазерного душу Тетяна ХОХЛОВА

   До вітань долучилися й представники відділу культури Новомосковського виконавчого комітету, які дали для медиків чудовий святковий концерт.

   Святкування завершилося і медики знову повернулися до роботи. Вони продовжують дарувати життя, надію, віру і щастя тим, хто так цього потребує.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru