Ministries

Свято наближається! Запрошуємо зустріти Новий рік з нами

Чарівну Новорічну ніч багато хто хоче зробити незабутньою. Такою, щоб залишилося неповторне відчуття свята, яке буде супроводжувати довгий час.

Ми не знаємо, чи вірите Ви в прикмету: "Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш", проте ми знаємо, що у нас в санаторії Ваш перехід у Новий Рік буде щасливим і з радісною посмішкою на вустах.

Санаторій "Новомосковський" щиро та гостинно запрошує Вас, Ваших рідних та близьких провести незабутній Новий рік в казковому реліктовому лісі на березі мальовничої річки Самара в ресторанному комплексі "Козацька слобода" на курорті Орлівщина.

Пропонуємо на вибір два Новорічних пакети "Все включено", один – розрахований на 2 дні, другий – на 1 день.

Вартість поживання за категоріями номерів:
– двомісний номер – 150 грн. за добу з 1 особи;
– одномісний номер – 200 грн. за добу з 1 особи;
– номер напів/люкс двокімнатний – 220 грн. за добу з 1 особи;
– номер люкс двокімнатний – 290 грн. за добу з 1 особи;
– номер люкс однокімнатний – 260 грн. за добу з 1 особи.

Санаторій "Новомосковський" готовий подарувати своїм гостям справжню магію новорічного свята, створити казку, приготувати безліч сюрпризів і частувань. Наша святкова ялинка виблискує вогнями, а дива таяться в кожній хвилині майбутнього свята…

Бажаючих весело провести свято Нового року з конкурсами, призами, скуштувати українські страви, відпочити в засніженому сосновому лісі, провести незабутні дні в санаторії "Новомосковський" – ТЕЛЕФОНУЙТЕ за номерами: 067-633-67-75, 067-360-34-44, 067-360-34-44, 067-543-05-06.

Чекаємо вас на святкуванні нового 2016 року! До зустрічі!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru