Ministries

Туристичний форум «Dnipro Region Туризм»

Учасники форуму протягом двох днів обговорювали туристичні пам’ятки та найцікавіші місця Дніпропетровської області, а також напрямки розвитку туризму в регіоні.

В перший день форуму генеральний директор санаторію «Курорт Орлівщина», Олександр АНДРІЄНКО, презентував оздоровницю.

Очільник санаторію «Курорт Орлівщина» зазначив, що за останні роки привабливість оздоровниці значно зросла. Свідченням тому є те, що послугами оздоровлення за такими напрямками як: цукровий діабет, оперовані на органах травлення, психо-емоційна реабілітація тощо, користуються не тільки мешканці Дніпропетровської області, а й Запорізької, Херсонської, Миколаївської та інших областей України.

Другий день роботи форуму запам‘ятався учасникам і відвідувачам не тільки цікавою дискусією в лекційній аудиторії, а й рекламними стендами. Особливу увагу відвідувачів привернув стенд санаторію «Курорт Орлівщина».

Відвідувачів цікавило, які послуги надає санаторій, чи можна оздоровлювати не тільки дорослих, а й дітей, як доїхати тощо. Багато з відвідувачів для себе вперше відкрили те, що необов‘язково виїжджати в інші регіони, щоб оздоровитися за напрямком лікування кишково-шлункового тракту, ендокринної системи (цукровий діабет), захворювань серцево-судинної системи, неврологічної системи. Ці ж послуги санаторій надає і дітям в супроводі дорослих.

Санаторій має свої природні лікувальні джерела, як для внутрішнього застосування, так і для лікувальних ван. Це хлоридно-натрієва вода (Новомосковська), а також рапа з високим вмістом йоду та брому

За підсумками форуму можна відзначити, що санаторій гідно презентували як перлину Дніпропетровської області, знайшли нових партнерів та вивчили основні тенденції в сфері туризму і відпочинку.

Санаторій «Курорт Орлівщина» - більше здоровя, більше комфорту!


ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru