Ministries

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиросердно вітаю всіх з Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

У переддень Нового 2016 року хочу побажати всім нам Миру, міцного здоров'я, злагоди та віри. Віри в Бога, в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, справа, що робиться від щирого серця, буде успішною.

У новорічну та Різдвяну ніч ми всі поринаємо в добре знайому з дитинства казку та нові мрії. Тож, нехай чарівні зимові свята подарують вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Бажаю вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

Нехай Новий 2016 рік виконає самі найдавніші та найбажаніші ваші мрії, огорне ароматом романтики, зачарує передчуттям радісних зустрічей і післясмаком великих звершень.

Будьте щасливі! Будьте успішні!

З Новим 2016 роком! З Різдвом Христовим!

З повагою, головний лікар ДП "Санаторій "Новомосковський"
Олександр АНДРІЄНКО

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru