Ministries

Великому кораблю – велике плавання! Санаторій "Новомосковський": назустріч 17-річчю!

В жовтні санаторій "Новомосковський" відзначає свою 16-у річницю. Хоч в історії це невеликий проміжок часу, але в справі оздоровлення залишено помітний слід, бо тут лікуються і відпочивають мешканці всієї України. Санаторій безперестанно розвивається і модернізується. За 16 років він пройшов непростий шлях формування і становлення.

У чому ж таємниця успіху санаторію "Новомосковський"?

Медична діяльність санаторію акредитована на вищу категорію, маємо ліцензії на 35 видів медичної практики. Лікувальна база санаторію - це курортна поліклініка з ванним відділенням, кабінетом апаратної фізіотерапії, лазеротерапії, електросну, аромотерапії, лікувальної фізкультури та тренажерним залом. Тут працюють висококваліфіковані лікарі та середній медперсонал з великим стажем роботи та досвідом. Саме тому, кожного року в санаторії "Новомосковський" ефективно оздоровлюються та відпочивають тисячі гостей.

Оздоровниця має добру славу осередку культури – тут гості окрім оздоровлення мають можливість ознайомитись з пам’ятними історичними місцями Новомосковщини.

Перебування в санаторії – це ефективне лікування, яке призначається за індивідуальним підходом до кожного пацієнта, а також персоніфікований сервіс, родинний комфорт та гостинність. Заклад працює стабільно, впевнено утримуючи лідерські позиції у курортній галузі держави.

Санаторій "Новомосковський" демонструє приклад системної і перспективної роботи з промоції санаторно-курортного оздоровлення на всеукраїнському рівні та на міжнародній арені для збільшення кількості гостей і наповнюваності закладу.

Але, напевне, основне, за що усі люблять санаторій "Новомосковський", це його надзвичайна домашня атмосфера. Привітний та доброзичливий персонал - це наша справжня гордість, адже це те, що неможливо купити за гроші, а значить – безцінно!

Левова частка здобутків санаторію - заслуга головного лікаря. Він - не просто керівник, а, перш за все, лідер, який надихає свій колектив. Керування Олександра АНДРІЄНКО та наполеглива праця колективу, спрямовані на успішний розвиток санаторію, забезпечили його високий рейтинг серед оздоровниць України.

Завдяки професійним і організаторським здібностям Олександра АНДРІЄНКА та згуртованого ним колективу тут створено "Храм здоров’я та краси", бо з подарованою природою, багатою на лікувальні сполуки водою, мальовничість і цілющість соснового лісу, чистоту річки Самара, дуже вдало поєднано творче та самовіддане прагнення добробуту, краси, лікувальних та оздоровчих можливостей всього комплексу.

"Нам ВЖЕ 16 років!" – говоримо ми, готуючись до урочистостей і усвідомлюючи власну значимість.

"Нам ЛИШЕ 16 років!" – говоримо ми і попереду багато планів та впевненість у їхньому втіленні.


З повагою, колектив санаторію "Новомосковський"
ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru