Ministries

Відрядження

Зробити якісний сервіс та гарні умови перебування для відпочивальників санаторію — це лише частина нашої роботи. Сьогодні, коли через карантинні обмеження багато українців не можуть дістатися до звичних місць відпочинку та закордонних курортів, ми хочемо донести простий меседж - доступний та якісний відпочинок і лікування поруч!

Тому вчора, 24.06.2020 р., фахівці Санаторію "Курорт Орлівщина" здійснили робочу поїздку до м. Кривий Ріг. Мета відрядження — познайомити працівників великих підприємств, центру Криворізького залізорудного басейну, з нашою оздоровницею.

Промоуція, зустріч з працівниками гігантів чорної металургії, машинобудування, хімічної та легкої промисловості, жваві дискусії, відповіді на питання - як і завжди, традиційні елементи подібних відряджень.

Дуже приємно, що багато людей, з якими нам довелось поспілкуватися, не тільки чули, але й приїздили до Санаторію на відпочинок та реабілітацію. Зустрічались і наші багаторічні клієнти.

Відпочинок та оздоровлення відіграють велику роль в житті будь-якої людини. Без якісного відпочинку організм втрачає сили і енергію для справ. Втома накопичується і може призвести не лише до депресивних станів, а й до зниження захисних сил організму і загострення хвороб.

Тому ми вкотре запрошуємо до перлини Дніпропетровщини - Санаторію "Курорт Орлівщина" всіх бажаючих оздоровити тіло і душу!

Любі друзі, навіщо їхати кудись, якщо сама природа попіклувалась про нас, та подарувала таке чудове місце для відпочинку і лікування в рідному краю!

Нагадуємо, відділ маркетингу приймає заявки на літо. Вся інформація за номерами: (067)543-05-06 і (067)360-34-44.

Санаторій "Курорт Орлівщина" - більше здоров'я, більше комфорту!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru