Ministries

Візит губернатора

15 січня 2020 з робочим візитом до ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщина» завітав губернатор Дніпропетровської області Олександр БОНДАРЕНКО.

Очільник області оглянув лікувальну базу, та оновлені номери в корпусах. Зустрівся з нашими відпочивальниками, де всі охочі змогли поставити запитання та висловити свої побажання.

В бюветі губернатор спробував лікувальну мінеральну воду «Новомосковська», яка видобувається з власної свердловини на території санаторію, глибиною 76 метрів, та використовується для лікування наших пацієнтів.

Як зазначила медична директорка санаторію Світлана КРАСНОВА, наша мінеральна вода – це візитівка Санаторію «Курорт Орлівщина», це унікальна за своїм складом холодна хлоридо-натрієва слабо лужна вода середньої мінералізації без специфічних домішок і компонентів, яка має багато корисних властивостей, а саме:

  • покращує функції печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів,
  • відновлює роботу підшлункової залози,
  • за рахунок іонів магнію і сульфатів має помірно послаблюючий ефект,
  • має сечогінну дію, виводить солі,
  • поліпшує жировий і вуглеводний обмін,
  • знижує рівень холестерину в крові,
  • має протизапальну дію на органи шлунково-кишкового тракту.

Також Олександр БОНДАРЕНКО ознайомився із планом розвитку санаторію, а саме – проєктом будівництва нової поліклініки з басейном та сучасним SPA-центром, щоб створити максимально комфортні умови лікування та відпочинку для наших відпочиваючих за міжнародними стандартами.

Генеральний директор санаторію «Курорт Орлівщина» Олександр АНДРІЄНКО зазначив: «За останні 12 років санаторій вдалося значно модернізувати. Збільшили ліжковий фонд з 90 до 300 ліжок.Ми оновили лікувальну й матеріально-технічну базу. Зупинятися на досягнутому не збираємося, бо усвідомлюємо, що треба постійно підвищувати конкурентоспроможність закладу. Зокрема, розробили бізнес-проєкт розвитку курорту, який прагнемо втілити до 2023 року. Його підсумком стане створення на нашій території сучасного СПА-центру».

За підсумками зустрічі сподіваємось на тісну співпрацю.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru