Ministries

Захворювання органів дихання

В осінньо-весняний період ми знаходимось в групі ризику, можемо захворіти на ГРВІ, грип, бронхіт та інші захворювання дихальної системи.

За даними статистики захворювання органів дихання займає четверте місце в Україні. Вони характеризуються затяжним процесом та раннім приєднанням ускладнень. Це призводить до зниження працездатності населення, підвищується ризик інвалідизації та смертності.

В лікуванні захворювань органів дихання основними завданнями є ліквідація вогнища запалення, покращення прохідності бронхів та вентиляції легень.

Досвідченні лікарі рекомендують проходити оздоровлення та реабілітацію пацієнтам із захворюваннями системи органів дихання в санаторіях поблизу хвойного лісу.

Цілюще повітря, насичене фітонцидами, сприяє зміцненню імунітету, має заспокійливу дію, збагачує легені киснем та сприяє відновленню після респіраторних інфекцій, бронхітів та пневмоній.

Оздоровлення та реабілітація в санаторії «Курорт Орлівщина»

Санаторій «Курорт Орлівщина» впродовж багатьох років допомагає в оздоровленні та лікуванні захворювань органів дихання. Використання комплексу різноманітних фізіотерапевтичних методів лікування в нашому санаторії сприяють запобіганню захворювань органів дихання, їх профілактиці та швидкому відновленню організму.

Санаторій «Курорт Орлівщина» гостинно запрошує всіх бажаючих на оздоровлення та відновлення після захворювань органів дихання. Курс санаторного лікування розраховано від 10 до 24 днів. Ефективність лікування в нашому санаторії ви відчуєте вже з перших днів перебування.

Ми завжди на сторожі вашого здоров’я та працюємо заради вас! Санаторій «Курорт Орлівщина» - більше здоров’я, більше комфорту!

Завідуюча курортної поліклініки, лікар загальної практики – Мерцел Д.І.

Придбати путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru