Ministries

Запрошуємо дітей на літні канікули в санаторій "Новомосковський"!

Куди відправитися з дитиною на літні канікули? Де оздоровити дитину? Ці питання задають собі багато батьків… А відповідь проста – проведіть канікули в санаторії "Новомосковський".

Канікули в нашому закладі - найкращі і захоплюючі! Буйство літніх фарб, безкрає синє небо, пишно вбрані в яскраві зелені шати дерева, солодкоголосі пісні пташок, приємне відчуття тепла й затишку.

Що може бути краще, приємніше й цікавіше, ніж спільне проведення часу з дітьми на лоні природи, далеко від галасливих і загазованих мегаполісів? Від такого відпочинку залишаться лише яскраві враження, позитивні емоції та солодкі спогади.

Літні канікули в санаторії "Новомосковський" – це казка!

До нашої поради прислухались учасники комунального позашкільного навчального закладу міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту Дніпропетровської міської ради. 01.07.2015 вони завітали до санаторію "Новомосковський" на літній відпочинок та оздоровлення.

На фото: колектив комунального позашкільного навчального закладу міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту Дніпропетровської міської ради

Кожного дня на малечу чекають активні культурно-розважальні програми, ігри, конкурси, спортивні змагання, творчі заняття.

Приємно відзначити, що в нашому санаторії зібралися юні шанувальники здорового способу життя, яким вже зараз вдається підкорювати спортивний олімп. Тож, колектив нашого закладу бажає юним спортсменам гарного відпочинку, плідних тренувань, успіхів та перемог!

Дорогі батьки, даруйте дітям казку і радісні враження, привозьте їх в санаторій "Новомосковський". А ми зробимо все, щоб не розчарувати вас!

На фото: не даремно старалися наші кухарі - все дуже смачно!

Спільний сімейний відпочинок в нашому закладі – це цікава подорож, яка дозволить вам поліпшити взаєморозуміння і привнести гармонію в вашу родину!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru