Ministries

Санаторій "Новомосковський": завжди раді гостям!

На час свого відпочинку у дорослих була чудова можливість неперевершено провести вільний час, забути про щоденні клопоти, зарядитися масою вражень, насолодитися красою природи, а головне – приділити увагу своєму здоров'ю. Осінь, як справжня господиня, зустріла гостей теплою погодою та різнобарвністю кольорів.

Гості відвідали наймальовничіші куточки нашого міста та ознайомилися з нашими святинями – величними Свято-Троїцьким кафедральним собором і Самарським Пустинно-Миколаївським чоловічим монастирем, де всі бажаючі могли помолитися за мир та спокій у нашій країні. Також вони мали змогу прогулятися найдовшою в Європі Дніпропетровською набережною та помилуватися краєвидами р. Дніпро.

Швидко промайнув час. Від імені групи відпочивших та оздоровлених працівників Інгулецького гірничозбагачувального комбінату Надія КОВАЛЕНКО, голова ради ветеранів ПАО "ІнГЗК", подякувала головному лікарю Олександрові АНДРІЄНКУ та всьому колективу за увагу та гостинність. Вона відзначила неперевершену атмосферу, яка панує в санаторії, де кожен хоч на хвилинку може забути про всі проблеми і відпочити душею.

В свою чергу адміністрація санаторію "Новомосковський" висловлює щиру подяку керівництву ПАТ «ІнГЗК» та ППО ПАТ «ІнГЗК» за піклування про оздоровлення своїх працівників.

Нам дуже приємно, що відпочивальники помічають наші зусилля, обираючи санаторій "Новомосковський" серед інших. Дякуємо за високу довіру. Бажаємо миру, процвітання, щастя та міцного здоров’я! Приємних та гарних спогадів про санаторій "Новомосковський"! До нових зустрічей!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru