Ministries

"Життя – це обов’язок. Виконайте його!" - учасникам АТО присвячується...

Життя постійно ставить перед нами нові випробування, іноді непередбачувані і тяжкі, що призводять до фізичних і моральних втрат. В світлі подій, що відбуваються в державі, одним з важливих питань постає питання проведення реабілітації учасників АТО, актуальним залишається проведення реабілітації іншим категоріям населення.

За даними голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина РЕЗНИЧЕНКА, майже 1000 демобілізованих бійців АТО Дніпропетровщини оздоровилися в 2015 році. Тільки в санаторії "Новомосковський" на протязі кінця 2014-2015 року на благодійній основі пройшли оздоровлення до 80 бійців та до 60 бійців – на основі фінансування з держаного бюджету.

В санаторії "Новомосковський" свіже повітря, мінеральна вода, комплекс відновлювальних процедур і тепла атмосфера – в таких умовах воїни АТО адаптуються до мирного життя. В нашій оздоровниці створені всі умови для лікування та реабілітації учасників АТО, вони сприяють оздоровленню та післявоєнній адаптації захисників. Тут бійці можуть пройти курс за двома напрямками – санаторно-курортним та реабілітаційним.

Оздоровлення проходить за спеціальною тренінговою програмою. Спочатку пацієнтові проводять індивідуальну психодіагностику. Після практикуються групові заняття. По закінченню лікування – контроль психічного здоров'я та індивідуальні рекомендації.

Олексій ГУМЕНЮК повернувся з Донбасу у вересні. Сьогодні відпочиває і відновлює сили в одному з місцевих санаторіїв Дніпропетровщини. Каже, як тільки-но запропонували путівку, відразу погодився. "День насичений. Починається з процедур – так само й закінчується. Самопочуття покращують масаж, ванни, аромотерапія, заняття з психологом, свіже повітря та природа", – посміхається боєць.

Кожного дня для учасників АТО, які проходять курс санаторно-курортного оздоровлення та реабілітації в санаторії, організовуються відвідування історичних пам'яток Дніпропетровщини: величних Свято-Троїцького кафедрального собору та Самарського Пустинно-Миколаївського чоловічого монастиря, що надають можливість знайти духовного наставника, проводяться спортивно-оздоровчі та освітньо-пізнавальні заходи.

19 грудня для учасників АТО в нашому закладі було організовано розважальну програму з конкурсами, іграми та частування зливної каші.

20 грудня – пізнавальну екскурсію до м. Дніпропетровська, прогулянку Набережною, відвідання храму на честі ікони "Іверської" на ж/м "Північний".

22 грудня було проведено святковий вечір зустрічі бійців та колективу санаторію "Новомосковський". Головний лікар Олександр АНДРІЄНКОподякував учасників АТО за героїзм, мужність та неоціненний подвиг, проявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Свято супроводжувалось виступами солістів, пісня з вуст яких лунала так, щоб донестись до сердець кожного присутнього. Свято подарувало всім відчуття єднання та позитивні емоції. На згадку всім бійцям залишили пам’ятні фотоальбоми.

Ми й надалі будемо продовжувати проводити активну роботу з відновлення здоров'я учасників АТО. Разом віримо в перемогу та якнайшвидшу реабілітацію наших хлопців!

Чекаємо на кожного з відкритим серцем!

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru