Ministries

Зимова казка в санаторії

Зима – це прекрасна пора року, наповнена незвичайною красою і чарівністю. Вона перетворює все навколо. Прекрасні засніжені пейзажі надають особливий настрій і навіть самий нудний пейзаж перетворюється в майстерну картину, створену кращим художником у світі. А мороз виводить на вікнах неповторні візерунки. Саме так народжується зимова казка!

Зимова казка народжується всюди: у широких полях і дрімучих лісах, на поверхнях річок і на рівнинах – все занурюється в незвичайну зимову казку.

Магія зими відчувається і маленькими дітьми, які дуже люблять цю пору року і рано вранці вже біжать на вулицю грати в сніжки, ліпити сніговиків, кататися з гірки. Діти щиро вірять в Діда Мороза і Снігуроньку, на Новий рік обов’язково загадують бажання і люблять знаходити подарунки під новорічною красунею – ялинкою.

Новий рік – це справжня казка, коли навкруги все сяє та іскриться. Казка, в яку хочеться повертатися знову і знову, і вірити, що в новорічну ніч неодмінно станеться диво.

Цього року Дід Мороз разом зі Снігуронькою вирішили завітати до санаторію «Курорт Орлівщина» і навіть оселились у власній резиденції, у наймальовничнішому місці нашого краю. Впродовж Новорічних та Різдвяних свят маленькі гості нашого санаторію матимуть можливість власне зустрітися з Дідом Морозом та передати йому листи із найзаповітнішими бажаннями. Справжня казка можлива!

Санаторій «Курорт Орлівщина» - більше здоров’я, більше комфорту!

☎ Телефон Діда Мороза: +38 (067)755-63-64 ,
Ел.адреса для прийому листів : kurort2017@i.ua

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru