Розрахунковий час в санаторії – з 8:00 до 21:00 останнього дня перебування в оздоровниці. Придбати путівку

Актуальні ціни на 2022 рік

Ціни з січня 2022 р.

>> Залишилися питання? Надішліть нам заявку на бронювання, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!


Детальніше про вартість


Проживання

Для комфортного перебування наших гостей, в санаторії розташовані сучасні спальні корпуси з усіма зручностями. Ціни на проживання залежать не лише від категорії номера, а й від корпуса, зручностей в кімнатах, а також від сезону.
» Дивитися прайс на проживання

Харчування

В санаторії організовано 4-разове повноцінне харчування, збалансоване за основними компонентами (білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мікроелементи). Ви можете обрати дієтичне, комерційне і дитяче харчування.
» Дивитися прайс на харчування


Оздоровчі програми

Крім основної спеціалізації в санаторії розроблений комплекс ексклюзивних оздоровчих програм, які допоможуть вам: зміцнити імунітет, поліпшити якість життя і загальний стан здоров'я, нормалізувати вагу або скорегувати фігуру.
» Дивитися прайс на оздоровчі програми

Платні медичні послуги

У санаторії ви можете отримати платні медичні послуги. Наприклад: консультації фахівців, водні процедури, УЗД, лабораторна діагностика, стоматологічна допомога та ін.

» Дивитися прайс на платні медичні послуги

Конференц-сервіс

Санаторій «Курорт Орловщина» пропонує висококласний конференц-сервіс, розрахований на різну кількість учасників. До послуг наших клієнтів кілька конференц-залів, вибір яких залежить від їх побажань.
» Дивитися прайс на конференц-сервіс


Культурно-масові послуги

Щоб урізноманітнити відпочинок в санаторії, ви можете скористатися послугами аніматора, орендувати банкетний зал, замовити музичний супровід свята або дискотеку, влаштувати фотосесію або орендувати футбольне поле.
» Дивитися прайс на культурно-масові послуги

Додаткові побутові послуги

Гості санаторію можу скористатися послугами пральні або автостоянки, взяти на прокат розкладачку, шезлонг або дитяче ліжечко та ін.

» Дивитися прайс на додаткові побутові послуги

Транспортні послуги

За бажанням ви можете замовити пасажирські перевезення різної комфортності й кількості осіб — від автобуса "Еталон" на 28 місць до автомобіля "Газель".

» Дивитися прайс на транспортні послуги

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru