Про санаторій

Санаторій «Курорт Орлівщина» (раніше відомий як санаторій «Новомосковський») розташовано в екологічно чистому куточку села Орлівщина Новомосковського району. Оздоровницю оточує прекрасний реліктовий ліс з віковими соснами та берег мальовничої річки Самари.


Санаторій «Курорт Орлівщина» Санаторій "Курорт Орлівщина" (раніше відомий як санаторій "Новомосковський") розташований в невеликому, екологічно чистому куточку села Орлівщина, Дніпропетровської області. Серед навколишніх природних крас цього місця виділяється прекрасний реліктовий ліс зі старовинними соснами, панорамні види на мальовничу річку Самара та незабутні природні пам'ятники. Відвідувачі санаторію оточені справжньою природною гармонією.

На березі річки Самара, в санаторії, розташований комфортний пляж з медичним обслуговуванням, службою безпеки, окремими приміщеннями для особистої гігієни, місцями для риболовлі, а також спортивними та дитячими майданчиками та багатьма іншими зручностями.

Неймовірне повітря реліктового лісу має цілющі властивості! Воно чудово впливає на органи дихання і покращує загальне самопочуття , заспокоює та поповнює адаптаційні резерви організму. Загальне відновлення та оздоровлення відбувається за допомогою індивідуально підібраних процедур, таких як бальнеотерапія, внутрішнє застосування лікувальних мінеральних вод,гідротерапії, грязелікування, фізічних вправ та лікувального масажу та інших фізіотерапевтичних втручань.

Курорт займає площу 5,32 га, на якій розмістилися шість спальних корпусів з індивідуальними зонами відпочинку, їдальня, клуб, паркова зона з дитячою, баскетбольною і футбольною майданчиками. На території берегової зони знаходиться затишний ресторан з прекрасним видом на річку Самара.

Повною мірою розвинена інфраструктура курорту: працює аптека, перукарня, кафе, пункт прокату, пральня, дитячий майданчик з анімацією, цілодобова охорона і медичні пости. Транспорт відвідувачі можуть залишати на автостоянці, територія якої обладнана відеоспостереженням і технічними засобами захисту.
Транспорт відвідувачі можуть залишати на автостоянці, територія якої обладнана відеоспостереженням і технічними засобами захисту.

Особливістю санаторію є наявність відділення естетичної терапії, в якому проводяться заходи по загальному оздоровленню організму, по нормалізації ваги та корекції фігури. В процесі лікування кваліфіковані фахівці навчать вас принципам правильного харчування й основам здорового способу життя.

Якщо Ви хочете оздоровитися, набратися сил і енергії, порибалити, погуляти по сосновому реліктовому лісі, провести час на пляжі або просто відпочити в колі сім'ї в тиші та спокої - санаторій «Курорт Орлівщина» ідеальний вибір для цього!
Крім лікування лікування та відпочинку в санаторії ми пропонуємо послуги з проведення весільних свят,корпоративних подій ,конференцій та семінарів, — для цього є зал, обладнаний проекторами, розрахований на різну кількість учасників. Ми працюємо для Вас цілий рік! Кожен сезон має свої унікальні особливості, Чекаємо на кожного!

За офіційними даними Державного комітету статистики України, санаторій "Курорт Орлівщина" визнаний кращим серед санаторно-курортних установ України і отримав статус "Підприємство року 2010", а мінеральна вода «Новомосковська» внесена в кадастр мінеральних вод України в 1998 році.

 • Ваш курорт “Орловщина” Это чудо из чудес! Уменьшает в крови сахар, Убирает лишний вес. Процедуры- все на пользу, После ванны, как всегда, Ты спокоен, равнодушен, Да и горе не беда. Орошение - прекрасно Легкость в теле и душе, Лишний вес сорвался в бездну, Идешь стройная уже. Пьом водичку по часам мы, Лучше вашей не найти, Раз решили к вам приехать - Мы на правильном пути!
  Чорнобровая Татьяна
  Славянск
 • Анастасия
  Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу санатория за их отзывчивость, профессионализм. Спасибо Вам за то, что Вы сохраняете такое замечательное место на Земле. Всех Вам благ.
  Анастасия
 • Юлія
  Відпочівали великою компанією у санаторії, не перший раз, знімали екобудинки, дуже залишились задоволенні, привітний персонал, адміністрація йде на поступки, приїдемо ще відпочівати, рекомендую провести відпочинок у санаторії
  Юлія
 • Отлично практически во всем. Есть вопросы по поводу устаревшей техники в водолечебном комплексе т.к заезд на больше дней чем процедуры . Но для пенсионеров самое оно Интернет охватывает почти всю территорию санатория. Питание соответствует требованиям диеты, кому не нравится может докупить себе специй и сделать по своему вкусу. Плюсы это воздух вода бювет. Это мой санаторий навсегда. Спасибо персоналу за их труд.
 • Отдыхала и проходила курс реабилитации у Вас шесть раз. Люблю быть у вас осенью и весной. Планирую на весну 2023 г. Скажите пожалуйста достроили ли новый корпус лечебного корпуса? Будет там бассейн? Спасибо. Здоровья и мирного неба всем.