Санаторій «Курорт Орлівщина» (стара назва - санаторій «Новомосковський») розташовано в екологічно чистому куточку села Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області України. Оздоровницю оточує прекрасний реліктовий ліс з віковими соснами, берег мальовничої річки Самари і чудові пам'ятники природи. Це — справжній райський куточок природи.

На березі р. Самара в санаторії обладнаний пляж з медичним постом, охороною, кімнатами особистої гігієни, рибальськими містками, спортивними та дитячими майданчики тощо.

Тут саме повітря має цілющі властивості! Воно чудово впливає на органи дихання і покращує загальне самопочуття. Крім цього, оздоровлення відбувається за допомогою традиційних санаторних процедур, таких як бальнеотерапія, внутрішнє застосування лікувальних мінеральних вод, гідротерапія, грязелікування, лікувальний масаж, різні види фізіопроцедур та інше.

Курорт займає площу 5,32 га, на якій розмістилися чотири спальні корпуси з індивідуальними зонами відпочинку, їдальня, клуб, паркова зона з дитячими, баскетбольної і футбольної майданчиками, тенісним кортом, упорядкованим, охоронюваним пляжем з рятувальною станцією, медичним постом. На території берегової зони знаходиться затишний ресторан з прекрасним видом на річку Самара.

Повною мірою розвинена інфраструктура курорту: працює аптека, перукарня, сауна, кафе, пункт прокату, пошта, пункт міжнародних телефонних переговорів, пральня, дитячий майданчик, цілодобова охорона і медичні пости.

Транспорт відвідувачі можуть залишати на автостоянці, територія якої обладнана відеоспостереженням і технічними засобами захисту.

Особливістю санаторію є наявність відділення естетичної терапії, в якому проводяться заходи по загальному оздоровленню організму, по нормалізації ваги та корекції фігури. В процесі лікування кваліфіковані фахівці навчать вас принципам правильного харчування й основам здорового способу життя.

Якщо Ви хочете оздоровитися, набратися сил і енергії, порибалити, погуляти по сосновому реліктовому лісі, провести час на пляжі або просто відпочити в колі сім'ї в тиші та спокої, то санаторій «Курорт Орловщина» — ідеальний вибір для цього.

Крім лікування в санаторії ми пропонуємо послуги з проведення конференцій та семінарів — для цього є зал, обладнаний проекторами, розрахований на велику кількість учасників.

За офіційними даними Державного комітету статистики України, санаторій "Курорт Орловщина" визнаний кращим серед санаторно-курортних установ України і отримав статус "Підприємство року 2010", а мінеральна вода «Новомосковська» внесена в кадастр мінеральних вод України в 1998 році.

Путівки в санаторій «Курорт Орловщина» можна придбати за місцем роботи в комісії по соціальному страхуванню, в профкомах, в управліннях праці та соціального захисту населення, а також замовити за готівковий розрахунок.

Придбати путівку

Залишилися питання? Передзвоніть нам за телефонами:
067-543-05-06, 067-360-34-44 або заповніть форму нижче:

Отзывы о санатории